Sledovat film
3:10 Vlak do Yumy
online

Film 3:10 Vlak do Yumy
  Trailer k filmu 3:10 Vlak do Yumy Trailer
Přehrajte si film 3:10 Vlak do Yumy HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 340 filmů a 146 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Smrt nemívá zpoždění.
Farmář Daniel Evans, který ztratil nohu v občanské válce, je zadlužený a není schopen dluh vyrovnat. Náhoda mu však přihraje příležitost, když je v městečku Bisbee polapen legendární lupič Ben Wade. Je třeba ho dopravit na vzdálené nádraží a naložit na vlak do Yumy, kde je proslulá věznice a kde se má konat soud. Odměna pro muže, kteří Wadea na vlak dostanou, je dvě stě dolarů, dost na to, aby Evans zachránil svou půdu a zajistil důstojný život rodině. Navzdory svému handicapu se Evans do eskorty přihlásí. Netuší ovšem, jak nebezpečný úkol si vzal. Musí totiž s Wadem projít nepřátelským územím indiánů. Sám Wade je nanejvýš nebezpečný a navíc se blíží jeho muži, kteří jsou odhodláni svého šéfa vysvobodit.

Žánr: Western, Akční, Drama, Krimi
Režie: James Mangold
Hrají a postavy: Russell Crowe (Ben Wade), Christian Bale (Dan Evans), Logan Lerman (William Evans), Dallas Roberts (Grayson Butterfield), Ben Foster (Charlie Prince), Peter Fonda (Byron McElroy)
Země: USA
Rok výroby: 2007
Hodnocení: 77 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT2 2.10.2022 20:00
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська