Sledovat
Princ egyptský
online

Princ egyptský
  Trailer k pořadu Princ egyptský Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 133 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o pořadu

Americký animovaný film vypráví biblický příběh muže, který vysvobodil trpící židovský národ z nadvlády faraóna a vyvedl ho z Egypta.
Mojžíše uchrání před otroctvím jeho matka, která ho jako nemluvně pošle po proudu řeky v košíku. Nic netušící chlapec vyroste v dospělého muže coby bratr budoucího faraóna Ramsese. Náhodou však odhalí pravdu o svém původu a opustí zemi. Po setkání s Bohem, který k němu promluví z hořícího keře, se pochybující, vnitřně rozpolcený Mojžíš vrací do Egypta jako Ramsesův nepřítel, aby naplnil Boží vůli a odvedl Židy do zaslíbené země...

Hrají a postavy: Val Kilmer (Moses/God (orig. hlas)), Ralph Fiennes (Rameses (orig. hlas)), Michelle Pfeifferová (Tzipporah (orig. hlas)), Sandra Bullocková (Miriam (orig. hlas)), Jeff Goldblum (Aaron (orig. hlas)), Danny Glover (Jethro (orig. hlas))
Země: USA
Rok výroby: 1998
Hodnocení: 71 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko