Fantastický pan Lišák

Sledovat
Fantastický pan Lišák
online

Přehrajte si Fantastický pan Lišák online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 134 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 199 Kč měsíčně.

Informace o pořadu

Pan Lišák je čiperný zloděj kuřat, nicméně když začne přituhovat, dává se raději na dráhu spořádaného novináře a najde si se ženou nové bydlení. Jenže s krizí středního věku začíná svými výpady do okolních kurníků opět sužovat místní farmáře. A ti si to nenechají líbit. Adaptace knížky Roalda Dahla, autora Karlíka a továrny na čokoládu, si zachovává zlověstné podtóny předlohy a režisér Wes Anderson dodává svou obvyklou směs naivnosti s melancholií. Výsledkem je moderní bajka, místy upovídaná tak, až se dospělým zatočí hlava, jindy hýřící vodopádem gagů, ze kterých se zas hlava zatočí dětem. Ojedinělá kombinace staré animační techniky s počítači utváří podmanivý vizuální hybrid mezi South Parkem a snímky od Pixaru.

Žánr: Animovaný, Dobrodružný, Komedie, Rodinný, Drama
Režie: Wes Anderson
Hrají a postavy: George Clooney (pan Fox (hlas)), Meryl Streepová (paní Foxová (hlas)), Jason Schwartzman (Ash (hlas)), Bill Murray (Badger (hlas)), Wallace Wolodarsky (Kylie (hlas)), Eric Chase Anderson (Kristofferson (hlas))
Scénář: Wes Anderson, Noah Baumbach
Země: USA, Velká Británie
Rok výroby: 2009
Hodnocení: 78 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko