Sledovat
Fantastický pan Lišák
online

Fantastický pan Lišák
  Trailer k pořadu Fantastický pan Lišák Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 133 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o pořadu

Pan Lišák je čiperný zloděj kuřat, nicméně když začne přituhovat, dává se raději na dráhu spořádaného novináře a najde si se ženou nové bydlení. Jenže s krizí středního věku začíná svými výpady do okolních kurníků opět sužovat místní farmáře. A ti si to nenechají líbit. Adaptace knížky Roalda Dahla, autora Karlíka a továrny na čokoládu, si zachovává zlověstné podtóny předlohy a režisér Wes Anderson dodává svou obvyklou směs naivnosti s melancholií. Výsledkem je moderní bajka, místy upovídaná tak, až se dospělým zatočí hlava, jindy hýřící vodopádem gagů, ze kterých se zas hlava zatočí dětem. Ojedinělá kombinace staré animační techniky s počítači utváří podmanivý vizuální hybrid mezi South Parkem a snímky od Pixaru.

Žánr: Animovaný, Dobrodružný, Drama, Komedie, Rodinný
Režie: Wes Anderson
Hrají a postavy: George Clooney (Mr. Fox (voice)), Meryl Streepová (Mrs. Fox (voice)), Jason Schwartzman (Ash (voice)), Bill Murray (Badger (voice)), Wallace Wolodarsky (Kylie (voice)), Eric Chase Anderson (Kristofferson (voice))
Země: USA, Velká Británie
Rok výroby: 2009
Hodnocení: 78 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko