Sledovat
Fantastický pan Lišák
online

Fantastický pan Lišák
  Trailer k pořadu Fantastický pan Lišák Trailer
Přehrajte si Fantastický pan Lišák online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 153 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 100 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 1 Kč měsíčně.

Informace o pořadu

Pan Lišák je čiperný zloděj kuřat, nicméně když začne přituhovat, dává se raději na dráhu spořádaného novináře a najde si se ženou nové bydlení. Jenže s krizí středního věku začíná svými výpady do okolních kurníků opět sužovat místní farmáře. A ti si to nenechají líbit. Adaptace knížky Roalda Dahla, autora Karlíka a továrny na čokoládu, si zachovává zlověstné podtóny předlohy a režisér Wes Anderson dodává svou obvyklou směs naivnosti s melancholií. Výsledkem je moderní bajka, místy upovídaná tak, až se dospělým zatočí hlava, jindy hýřící vodopádem gagů, ze kterých se zas hlava zatočí dětem. Ojedinělá kombinace staré animační techniky s počítači utváří podmanivý vizuální hybrid mezi South Parkem a snímky od Pixaru.

Režie: Wes Anderson
Hrají a postavy: George Clooney (pan Fox (hlas)), Meryl Streepová (paní Foxová (hlas)), Jason Schwartzman (Ash (hlas)), Bill Murray (Badger (hlas)), Wallace Wolodarsky (Kylie (hlas)), Eric Chase Anderson (Kristofferson (hlas))
Rok výroby: 2009
Hodnocení: 73 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська