Sledovat film Koupili jsme ZOO online

Přehrajte si film Koupili jsme ZOO online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1088 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, komedie, rodinný Koupili jsme ZOO na !
  Trailer k filmu Koupili jsme ZOO   Sledovat Koupili jsme ZOO online
Žánr:
drama, komedie, rodinný
Režie:
Cameron Crowe
Hrají a postavy:
Matt Damon (Benjamin Mee), Scarlett Johanssonová (Kelly Fosterová), Thomas Haden Church (Duncan Mee), Colin Ford (Dylan Mee), Maggie Jones (Rosie Meeová), Angus Macfadyen (Peter MacCready)
Země:
USA
Rok výroby:
2011
Popis:
Podle skutečného příběhu.

Benjamin Mee je losangeleský autor novinových sloupků a příležitostný spisovatel dobrodružné literatury, který jako svobodný otec čelí problémům souvisejícím s výchovou dvou dětí. Ve víře, že nový začátek a nový start pomůže obnovit pocity rodinné sounáležitosti, rozhodne se Mee opustit svoji práci a koupit starý venkovský dům s ohromnými pozemky a jedním speciálním bonusem - Rosemorskou zoologickou zahradou, kde žijí desítky zvířat, o které se stará chovatelka Kelly Foster a její oddaný tým. S absolutně nulovými zkušenostmi, omezeným časem a minimálními financemi se Mee s podporou své rodiny a místní party vydá na těžkou cestu k znovuotevření zoo. Teď už Benjamin o dobrodružném příběhu nepíše, teď jedno takové dobrodružství žije… a odehrává se přímo na jeho dvoře.
Hodnocení:
71 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski