Seriál Walker, Texas Ranger

Sledovat seriál
Walker, Texas Ranger
online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Walker, Texas Ranger online nebo jich sledujte několik za sebou! Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 135 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1293 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 1 Kč, bez jakýchkoli závazků! Po zkušebním měsíci stojí Lepší.TV jen 199 Kč!

Informace o seriálu

Neúnavný ochránce zákona v Dallasu a celém Texasu neváhá použít bojových umění!
Cordell Walker je pravý chlap na svém místě. Je agentem u Texas Rangers a při své práci využívá především své železné pěsti. S pečlivým dodržováním předpisů si on ani jeho kolegové nedělají starosti, důležité je dostat všemi dostupnými prostředky zlé zločince za mříže. Walker však má mimořádně vyvinutý smysl pro morálku - spravedlivě trestá zlo a snaží se především mladé lidi vychovávat, aby se náhodou nevydali nesprávnou cestou. Zásadně nezneužívá svou moc, svými svéráznými prostředky jen dělá život lepším... alespoň v Texasu. Walker má tu nejlepší školu, staral se o něj moudrý Indián, strýček Ray, který mu vštípil morální zásady a smysl pro spravedlnost. Texaský jezdec Cord Walker je zkrátka dokonalým hrdinou, který bojuje (skoro) sám proti všem a v jeho případě pokaždé vítězí dobro nad zlem.

Žánr: Thriller, Akční, Drama, Komedie, Krimi, Western
Režie: Michael Preece, James Darren, William A. Fraker, Vern Gillum, Andrew Stevens, Virgil W. Vogel
Hrají a postavy: Chuck Norris (Cordell Walker), Clarence Gilyard Jr. (James Trivette), Sheree J. Wilsonová (Alex Cahill), Noble Willingham (C.D. Parker), Ely Pougetová (Rhonda Guthrie), Nia Peeplesová (Sydney Cooke)
Scénář: Aurorae Khoo, B.G. Henry, Julie Friedgen, Channing Clarkson, Chris Bunch, Larry Brody
Země: USA
Rok výroby: 1996-1997
Hodnocení: 55 %

Seznam epizod

Série 5:
(20) Případ LaRue - sledovat
(21) Dračí srdce - sledovat
(22) Zázrak v sousedství - sledovat
(23) Obraz svého otce - sledovat
(24) Thunderovi synové 1/2 - sledovat
(25) Thunderovi synové 2/2 - sledovat
(26) Texas versus Cahillová - sledovat
(27) Nováček - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko