Sledovat seriál Walker, Texas Ranger online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Walker, Texas Ranger online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 98 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 650 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online akční, komedie, krimi, drama, western, thriller Walker, Texas Ranger na Nova Action!
  Sledovat Walker, Texas Ranger online
Žánr:
akční, komedie, krimi, drama, western, thriller
Režie:
Aaron Norris
Hrají a postavy:
Chuck Norris (Cordell Walker), Clarence Gilyard Jr. (James Trivette), Sheree J. Wilsonová (Alex Cahill), Judson Mills (Francis Gage), Nia Peeplesová (Sydney Cooke), Marla Adamsová (Betsy Harper)
Země:
USA
Rok výroby:
2001
Popis:
Neúnavný ochránce zákona v Dallasu a celém Texasu neváhá použít bojových umění!

Cordell Walker je pravý chlap na svém místě. Je agentem u Texas Rangers a při své práci využívá především své železné pěsti. S pečlivým dodržováním předpisů si on ani jeho kolegové nedělají starosti, důležité je dostat všemi dostupnými prostředky zlé zločince za mříže. Walker však má mimořádně vyvinutý smysl pro morálku - spravedlivě trestá zlo a snaží se především mladé lidi vychovávat, aby se náhodou nevydali nesprávnou cestou. Zásadně nezneužívá svou moc, svými svéráznými prostředky jen dělá život lepším... alespoň v Texasu. Walker má tu nejlepší školu, staral se o něj moudrý Indián, strýček Ray, který mu vštípil morální zásady a smysl pro spravedlnost. Texaský jezdec Cord Walker je zkrátka dokonalým hrdinou, který bojuje (skoro) sám proti všem a v jeho případě pokaždé vítězí dobro nad zlem.
Hodnocení:
54 %
Sledujte na:
Nova Action Nova Action Archív a všechna videa pořadů televize Nova Action online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.