Sledovat seriál
Walker, Texas Ranger
online

Seriál Walker, Texas Ranger
Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Walker, Texas Ranger online nebo jich sledujte několik za sebou! Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 133 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1 404 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 199 Kč na měsíc!

Informace o seriálu

Neúnavný ochránce zákona v Dallasu a celém Texasu neváhá použít bojových umění!
Cordell Walker je pravý chlap na svém místě. Je agentem u Texas Rangers a při své práci využívá především své železné pěsti. S pečlivým dodržováním předpisů si on ani jeho kolegové nedělají starosti, důležité je dostat všemi dostupnými prostředky zlé zločince za mříže. Walker však má mimořádně vyvinutý smysl pro morálku - spravedlivě trestá zlo a snaží se především mladé lidi vychovávat, aby se náhodou nevydali nesprávnou cestou. Zásadně nezneužívá svou moc, svými svéráznými prostředky jen dělá život lepším... alespoň v Texasu. Walker má tu nejlepší školu, staral se o něj moudrý Indián, strýček Ray, který mu vštípil morální zásady a smysl pro spravedlnost. Texaský jezdec Cord Walker je zkrátka dokonalým hrdinou, který bojuje (skoro) sám proti všem a v jeho případě pokaždé vítězí dobro nad zlem.

Hrají a postavy: Chuck Norris (Cordell Walker), Clarence Gilyard Jr. (James Trivette), Sheree J. Wilsonová (Alex Cahill), Noble Willingham (C.D. Parker), Ely Pougetová (Rhonda Guthrie), Nia Peeplesová (Sydney Cooke)
Země: USA
Rok výroby: 1993-1995
Hodnocení: 55 %
Vysíláno na: Prima Prima Krimi

Seznam epizod

Série 3:
(10) Odplata - sledovat
(11) Velká bingo finta - sledovat
(12) Velká bingo finta - sledovat
(13) Vlaková loupež - sledovat
(14) Nebezpečná ulice - sledovat
(15) Kovboj - sledovat
(16) Válečná oblast 1/2 - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko