Seriál Vychováni vlky

Sledovat seriál
Vychováni vlky
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o seriálu

Seriál, který se odehrává na tajemné panenské planetě v rané fázi kolonizace, pojednává o dvou androidech pověřených výchovou lidských dětí v rozrůstající se kolonii lidí, jejíž soudržnost začnou ohrožovat náboženské rozdíly.

Žánr: Drama, Fantasy, Science Fiction, Thriller
Režie: Luke Scott, Alex Gabassi, Sergio Mimica-Gezzan, Ridley Scott, James Hawes
Hrají a postavy: Travis Fimmel (Marcus 10 dílů, 2020), Winta McGrath (Campion 10 dílů, 2020), Jordan Loughran (Tempest 9 dílů, 2020), Aasiya Shah (Holly 9 dílů, 2020), Susan Danfordová (Justina 7 dílů, 2020), Jenna Upton (Danjal 6 dílů, 2020)
Scénář: Aaron Guzikowski, Heather Bellson
Země: USA
Rok výroby: 2020
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko