Sledovat seriál Dobrý boj online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Dobrý boj online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 99 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 650 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online krimi, drama, thriller Dobrý boj na HBO3!
  Sledovat Dobrý boj online
Žánr:
krimi, drama, thriller
Režie:
Brooke Kennedy
Hrají a postavy:
Christine Baranská (Diane Lockhart), Justin Bartha (Colin Morello), Cush Jumbo (Lucca Quinn), Rose Leslie (Maia / ...), Delroy Lindo (Robert Boseman), Sarah Steeleová (Marissa Gold)
Země:
USA
Rok výroby:
2019
Popis:
"Dobrý boj" začíná rok po událostech zachycených v poslední epizodě seriálu "Dobrá manželka". V tomto novém seriálu zničí mladé začínající právničce Maie Rindellové pověst obrovský finanční podvod, který současně připraví její mentorku a kmotru Diane Lockhartovou o všechny úspory. Obě jsou nuceny odejít z firmy Lockhart & Lee a připojit se k Lucce Quinnové v jedné z nejvýznamnějších advokátních kanceláří v Chicagu.
Hodnocení:
84 %
Sledujte na:
HBO3 HBO3 Archív a všechna videa pořadů televize HBO3 online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski