Sledovat seriál American Horror Story: Cult online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu American Horror Story: Cult online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1429 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál American Horror Story: Cult
  Sledovat American Horror Story: Cult online
Žánr:
Drama, Horor, Thriller, Fantasy, Science Fiction
Režie:
John Scott, Howard Deutch, Craig Zisk, Tim Hunter, Miguel Arteta, Michael Uppendahl
Hrají a postavy:
Evan Peters (Kit Walker), Sarah Paulsonová (Lana Winters), Jessica Langeová (Sister Jude Martin), Denis O'Hare (Larry Harvey), Frances Conroyová (Moira O'Hara), Kathy Batesová (Madame Delphine LaLaurie)
Země:
USA
Rok výroby:
2017
Popis:
Připravte se na pořádné psycho

American Horror Story je americký hororový televizní seriál, jehož tvůrci a produkčními jsou Ryan Murphy a Brad Falchuk. Každá série je minisérie se samostatným příběhem, sledující různé postavy. První série, zpětně pojmenovaná American Horror Story: Murder House (nebo jen The House), se odehrává v současnosti a sleduje příběh rodiny, která se nastěhuje do obnoveného sídla v Los Angeles. Brzy zjistí, že dům je obýván jeho někdejšími obyvateli. Druhá série s názvem American Horror Story: Asylum, jejíž hlavní dějová linka se odehrává vedlejší v současnosti, sleduje osudy pacientů, lékařů a jeptišek, kteří obývají instituci pro léčbu duševně nemocných zločinců.
Hodnocení:
81 %
Sledujte na:
Prima Cool Prima Cool Archív a všechna videa pořadů televize Prima Cool online

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko