Sledovat seriál Vikingové online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Vikingové online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 98 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 650 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online akční, drama, historický, válečný, thriller, dobové Vikingové na Prima Cool!
  Sledovat Vikingové online
Žánr:
akční, drama, historický, válečný, thriller, dobové
Režie:
Ciaran Donnelly, Ken Girotti, Johan Renck
Hrají a postavy:
Travis Fimmel (Ragnar Lothbrok), Katheryn Winnicková (Lagertha Lothbrok), Clive Standen (Rollo), Jessalyn Gilsigová (Siggy Haraldson), Gustaf Skarsgard (Floki), Nathan O'Toole (Bjorn Lothbrok)
Země:
Irsko, Kanada
Rok výroby:
2013
Popis:
Byli to krvežízniví skandinávští bojovníci a umělečtí řemeslníci. Od Newfoundlandu po Kaspické moře loupili a obchodovali s jemnými kožešinami, klenoty, otroky a zbraněmi: všechno něco stojí. Otevřeli nové obchodní stezky, jež se používají dodnes, založili úchvatná města jako Kyjev nebo Novgorod a obsadili starodávné uzly jako York, Neapol nebo Cařihrad. Angličtí Sasové se jich báli, ale také se jim posmívali kvůli jejich pečlivé péči o vzhled. Zkrátka to byli piráti se stylem. Série sleduje Vikingy všude, kam přišli, odhaluje nové skutečnosti a objevy a vypráví jejich neuvěřitelný příběh očima předních odborníků na vikingské válečnictví a způsob života.
Hodnocení:
86 %
Sledujte na:
Prima Cool Prima Cool Archív a všechna videa pořadů televize Prima Cool online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski