Sledovat seriál
Vikingové
online

Seriál Vikingové
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 144 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o seriálu

Byli to krvežízniví skandinávští bojovníci a umělečtí řemeslníci. Od Newfoundlandu po Kaspické moře loupili a obchodovali s jemnými kožešinami, klenoty, otroky a zbraněmi: všechno něco stojí. Otevřeli nové obchodní stezky, jež se používají dodnes, založili úchvatná města jako Kyjev nebo Novgorod a obsadili starodávné uzly jako York, Neapol nebo Cařihrad. Angličtí Sasové se jich báli, ale také se jim posmívali kvůli jejich pečlivé péči o vzhled. Zkrátka to byli piráti se stylem. Série sleduje Vikingy všude, kam přišli, odhaluje nové skutečnosti a objevy a vypráví jejich neuvěřitelný příběh očima předních odborníků na vikingské válečnictví a způsob života.

Hrají a postavy: Travis Fimmel (Ragnar Lothbrok), Katheryn Winnicková (Lagertha Lothbrok), Clive Standen (Rollo), Jessalyn Gilsigová (Siggy Haraldson), Gustaf Skarsgard (Floki), Nathan O'Toole (Bjorn Lothbrok)
Scénář: Michael Hirst
Země: Irsko, Kanada
Rok výroby: 2020
Hodnocení: 85 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Prima MAX 13.12.2022 03:50
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська