Seriál Sex ve městě

Sledovat seriál
Sex ve městě
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 132 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o seriálu

Carrie Bradshawová ví hodně o sexu a nebojí se zeptat...
Úspěšná novinářka Carrie Bradshaw používá sebe a nejlepší kamarádky jako pokusné králíky při zkoumání, jaké možnosti mají třicetileté ženy, které si chtějí užít ve městě plném seriózních svobodných mužů, kteří si ovšem myslí, že závazky a povinnosti se týkají jen těch druhých.Seriál vychází ze stejnojmenného románu Candace Bushnell. Carrie je chytrá, zvídavá, žádoucí a úspěšná žena, která přesto žije sama. Doslova sama pochopitelně není, ovšem žádný z jejích sexuálních objektů se ještě „nepřehoupl“ do pozice stálého partnera. Období hledání toho pravého je pro ni i pro její tři rovněž nezadané, krásné a inteligentní kamarádky zdrojem věčné inspirace i úvah. Je takové soužití vůbec možné? Carrie navíc své zkušenosti z newyorských večírků může dokonale zúročit v pravidelných novinových sloupcích, nazvaných příznačně Sex ve městě. Vždyť se stačí jen podívat kolem sebe, na své přátele a nejlepší kamarádky.

Žánr: Komedie, Romantický, Sitcom
Režie: Timothy Van Patten
Hrají a postavy: Sarah Jessica Parkerová (Carrie Bradshawová), Kim Cattrallová (Samantha Jonesová), Kristin Davisová (Charlotte Yorková), Cynthia Nixonová (Miranda Hobbesová), Chris Noth (Pan Big), David Eigenberg (Steve Brady)
Scénář: Michael Patrick King, Candace Bushnell, Darren Star
Země: USA
Rok výroby: 1998-2004
Hodnocení: 71 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko