Sledovat seriál Castle na zabití online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Castle na zabití online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 103 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1100 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online komedie, krimi, drama, mysteriózní, romantický, thriller Castle na zabití na Prima Krimi!
  Sledovat Castle na zabití online
Žánr:
komedie, krimi, drama, mysteriózní, romantický, thriller
Režie:
Rob Bowman
Hrají a postavy:
Nathan Fillion (Richard Castle), Stana Katicová (Kate Beckettová), Susan Sullivanová (Martha Rogers), Jon Huertas (Javier Esposito), Seamus Dever (Kevin Ryan), Tamala Jonesová (Lanie Parishová)
Země:
USA
Rok výroby:
2010-2016
Popis:
Nový způsob v řešení případů.

Rick Castle je lehkovážný spisovatel detektivních románů, který se tváří, že má vše, nač si vzpomene - od slávy přes peníze a samozřejmě skalní fanynky. S pověstí lamače dívčích srdcí jde ruku v ruce. Ve svém posledním románu zabil svou nejznámější postavu, díky které vstoupil do pomyslné síně slávy, a život pro něj začíná být pomalu nuda. Ta se rozplyne v okamžiku, kdy ho kontaktuje půvabná detektivka Kate Beckettová, aby ji pomohl při vyšetřování sérií vražd, které neznámý zabiják provádí přesně tak, jak jsou popsány v Rickových románech...
Hodnocení:
82 %
Sledujte na:
Prima Krimi Prima Krimi Archív a všechna videa pořadů televize Prima Krimi online

Seznam epizod

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski