Seriál
Castle na zabití

Seriál Castle na zabití
  Trailer  k pořadu Castle na zabití
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o seriálu

Nový způsob v řešení případů.
Rick Castle je lehkovážný spisovatel detektivních románů, který se tváří, že má vše, nač si vzpomene - od slávy přes peníze a samozřejmě skalní fanynky. S pověstí lamače dívčích srdcí jde ruku v ruce. Ve svém posledním románu zabil svou nejznámější postavu, díky které vstoupil do pomyslné síně slávy, a život pro něj začíná být pomalu nuda. Ta se rozplyne v okamžiku, kdy ho kontaktuje půvabná detektivka Kate Beckettová, aby ji pomohl při vyšetřování sérií vražd, které neznámý zabiják provádí přesně tak, jak jsou popsány v Rickových románech...

Originální název:

Castle

Hrají a postavy: Nathan Fillion (Rick Castle), Stana Katicová (Det. Kate Beckett), Susan Sullivanová (Martha Rodgers), Jon Huertas (Javier Esposito), Seamus Dever (Kevin Ryan), Molly C. Quinn (Alexis Castle)
Země: USA
Rok výroby: 2016
Hodnocení: 81 %
Vysíláno na: Prima Krimi

Recenze seriálu Castle na zabití:

Příjemnej seriál, použitelnej ať už jako nepříliš náročná kriminálka, tak jako pravidelná dávka emocí pro lidi, kterým se jihoamerické telenovely přece jen poněkud eklují. Není těžké nechat se vtáhnout a konzumovat díl za dílem a sympatizovat jednotlivými hrdiny, ať už pro houževnatost při stíhání zločinců anebo roztomilou praštěnost.
80% uuuuuuu
První dva pořady jsem přehrál,a tím to skončilo.Pořad je jakoby připravený k přehrání,ale nefunguje to.Smazal jsem nějaké pořady,v domnění že další půjdou přehrát.Bohužel nic.Tak nevím jestli mám být ještě trpěliví,nebo vaše stránky smazat.S pozdravem Milouš.
70% mmcc
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina