Sledovat seriál Castle na zabití online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Castle na zabití online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1292 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Castle na zabití
  Sledovat Castle na zabití online
Žánr:
Komedie, Krimi, Drama, Mysteriózní, Romantický, Thriller
Režie:
John Terlesky
Hrají a postavy:
Nathan Fillion (Richard Castle), Stana Katicová (Kate Beckettová), Susan Sullivanová (Martha Rodgersová), Jon Huertas (Javier Esposito), Seamus Dever (Kevin Ryan), Tamala Jonesová (Lanie Parishová)
Země:
USA
Rok výroby:
2009-2012
Popis:
Nový způsob v řešení případů.

Rick Castle je lehkovážný spisovatel detektivních románů, který se tváří, že má vše, nač si vzpomene - od slávy přes peníze a samozřejmě skalní fanynky. S pověstí lamače dívčích srdcí jde ruku v ruce. Ve svém posledním románu zabil svou nejznámější postavu, díky které vstoupil do pomyslné síně slávy, a život pro něj začíná být pomalu nuda. Ta se rozplyne v okamžiku, kdy ho kontaktuje půvabná detektivka Kate Beckettová, aby ji pomohl při vyšetřování sérií vražd, které neznámý zabiják provádí přesně tak, jak jsou popsány v Rickových románech...
Hodnocení:
81 %
Sledujte na:
Prima Krimi Prima Krimi Archív a všechna videa pořadů televize Prima Krimi online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski