Sledovat seriál
Dr. House
online

Seriál Dr. House
  Trailer k pořadu Dr. House Trailer
Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Dr. House online nebo jich sledujte několik za sebou! Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 136 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1 566 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 199 Kč na měsíc!

Informace o seriálu

Nevyléčitelná nebo nediagnostikovatelná nemoc? Pro doktora Gregoryho House to není žádný problém. Má totiž na diagnózy podivných nemocí tým lékařů. Je to jeho práce.
Hlavní postava Gregory House je šéfem diagnostického oddělení této nemocnice a má za úkol řešit zvlášť zapeklité případy, u kterých jsou normální doktoři v koncích. K ruce má svůj tým odborníků, který se skládá ze 3 výborných doktorů. Imunoložky Allison Cameronové, neurologa Erica Foremana a specialisty na intenzivní péči Roberta Chase. Týmů ještě pomáhá Houseův velký kamarád James Wilson, který je uznávaným onkologem. Celé nemocnici šéfuje Lisa Cuddyová, se kterou má House neustále problémy. Měl by totiž pravidelně ordinovat na klinice. House ale kliniku nesnáší, protože nemá rád pacienty a podle jeho slov by tuto práci zvládla i opice s lahvičkou brufenu.

Hrají a postavy: Hugh Laurie (Dr. Gregory House), Omar Epps (Dr. Eric Foreman), Robert Sean Leonard (Dr. James Wilson), Jesse Spencer (Dr. Robert Chase), Lisa Edelsteinová (Dr. Lisa Cuddy), Bobbin Bergstrom (zdravotní sestra)
Země: USA
Rok výroby: 2004-2006
Hodnocení: 87 %
Vysíláno na: Nova

Seznam epizod

Série 2:
(1) Smíření - sledovat
(2) Neviditelný nádor - sledovat
(3) Bumbrlíček - sledovat
(4) Tuberák - sledovat
(5) Tatínkův chlapeček - sledovat
(6) Kolotoč - sledovat
(7) Lovci - sledovat
(8) Chyba - sledovat
(9) Hypochondr - sledovat
(10) Chyba v komunikaci - sledovat
(11) Musím to vědět - sledovat
(12) Rozptýlení - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko