Sledovat seriál Pomsta nebo láska online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Pomsta nebo láska online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 95 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 650 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online drama, romantický, thriller Pomsta nebo láska na Kino Barrandov!
  Sledovat Pomsta nebo láska online
Žánr:
drama, romantický, thriller
Režie:
Onur Tan
Hrají a postavy:
Hulya Darcan (Melike), Erkan Petekkaya (Riza Selamoglu), Hatice Sendil (Dila Barazoglu), Engin Senkan (Seyit Barazoglu), Necip Memili (Azer Barazoglu), Ali Düsenkalkar (Canip)
Země:
Turecko
Rok výroby:
2012
Popis:
Toto je příběh neuvěřitelné lásky mezi dívkou z města Dilo, která hledá spravedlnost a místním vůdcem oddenky. Na místě, kde má slovo místních vůdců vyšší hodnotu než zákon, stojí sama tváří v tvář místním pravidlům. Po událostech v Adana a smrti svého manžela se Dila rozhodne vzít spravedlnost do vlastních rukou a postavit vraha svého muže před soud.
Hodnocení:
67 %
Sledujte na:
Kino Barrandov Kino Barrandov Archív a všechna videa pořadů televize Kino Barrandov online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 95 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.