Seriál
Policejní odznak

Seriál Policejní odznak
  Trailer k pořadu Policejní odznak Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o seriálu

Seriál sleduje případy zkorumpovaného policisty z losangeleského policejního oddělení a jednotky pod jeho velením.
V nejhorším policejním okrsku v L. A. šéfuje drsný Vic Mackey, velitel jednotky proti gangům. Ve světě, kde neplatí hranice mezi dobrem a zlem, se řídí vlastními pravidly a neváhá se zločinci obchodovat a zároveň je podrazit. Nový kapitán Aceveda chce situaci změnit, ale brzy zjistí, že proti němu stojí skupina zkorumpovaných, ale výkonných policistů, bez jejichž pomoci se neobejde.

Žánr: Krimi, Drama, Thriller
Hrají a postavy: Michael Chiklis (detektiv Vic Mackey), Catherine Dentová (úředník Danni Sofer), Walton Goggins (detektiv Shane Vendrell), Michael Jace (Officer Julien Lowe), Jay Karnes (detektiv Holland Wagenbach), Benito Martinez (Kapitán David Aceveda)
Země: USA
Rok výroby: 2002-2003
Hodnocení: 86 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська