Seriál Můj přítel Monk

Sledovat seriál
Můj přítel Monk
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 136 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o seriálu

Jeho instinkt je neomylný a jeho kombinatorické a paměťové schopnosti jsou fenomenální. V dedukování, pátrání a pozorování je přímo geniální... detektiv Adrian Monk.
Nesnáší nepořádek, nesnáší špínu, trpí fobiemi a působí spíš jako blázen. Ale bývalému policejnímu detektivovi Adrianu Monkovi zůstala schopnost brilantní dedukce a logiky, s jejichž pomocí vyřeší každý zapeklitý případ.

Žánr: Thriller, Drama, Komedie, Krimi, Mysteriózní
Režie: Rob Thompson, Tawnia McKiernan, Paris Barclay, Stephen Surjik, David Grossman, Ron Underwood
Hrají a postavy: Tony Shalhoub (Adrian Monk), Jason Gray-Stanford (Lt. Randall Disher), Ted Levine (Captain Leland Stottlemeyer), Traylor Howardová (Natalie Teeger), Stanley Kamel (Dr. Charles Kroger), Bitty Schramová (Sharona Fleming)
Scénář: Joe Ventura, James Krieg, Michael Angeli, David M. Stern, Salvatore Savo, Andy Breckman
Země: USA
Rok výroby: 2009
Hodnocení: 80 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko