Sledovat seriál Otec Braun online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Seriál Otec Braun
  Sledovat 1413 filmů a 125 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie, Krimi, Mysteriózní
Režie:
Jürgen Bretzinger, Ulrich Stark, Axel de Roche, Martin Gies, Dirk Regel, Wolfgang F. Henschel
Hrají a postavy:
Ottfried Fischer (Pfarrer Guido Braun / ...), Peter Heinrich Brix (Kommissar Geiger), Hans-Michael Rehberg (Bischof Hemmelrath / ...), Gilbert von Sohlern (knězer Mühlich / ...), Antonio Wannek (Armin Knopp / ...), Hansi Jochmannová (Margot Roßhauptner / ...)
Scénář:
Cornelia Willinger, Arndt Stüwe, Stephan Reichenberger, Ralf Kinder, Wolfgang Limmer, Jörg Brückner
Země:
Německo
Rok výroby:
2003
Popis:
Tělem i duší káže slovo Boží a díky své otevřenosti je oblíbený široko daleko. Policie jeho talent dokáže ocenit a považuje tohoto "komisaře ze záliby" za velice přínosného. To se dvakrát nelíbí nadřízenému, biskupu Hemmelrathovi, jeho Braun víc než často dovádí k záchvatům šílenství. Ostatně to poslední, co chce mít v kostele, je duchovní hrající si na detektiva. Nemalou roli sehrává Braunova hospodyně, na niž se může bez obav spolehnout.
Hodnocení:
63 %

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko