Seriál Otec Braun

Sledovat seriál
Otec Braun
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o seriálu

Tělem i duší káže slovo Boží a díky své otevřenosti je oblíbený široko daleko. Policie jeho talent dokáže ocenit a považuje tohoto "komisaře ze záliby" za velice přínosného. To se dvakrát nelíbí nadřízenému, biskupu Hemmelrathovi, jeho Braun víc než často dovádí k záchvatům šílenství. Ostatně to poslední, co chce mít v kostele, je duchovní hrající si na detektiva. Nemalou roli sehrává Braunova hospodyně, na niž se může bez obav spolehnout.

Žánr: Komedie, Krimi, Mysteriózní
Režie: Jürgen Bretzinger, Ulrich Stark, Axel de Roche, Martin Gies, Dirk Regel, Wolfgang F. Henschel
Hrají a postavy: Ottfried Fischer (Pfarrer Guido Braun / ...), Peter Heinrich Brix (Kommissar Geiger), Hans-Michael Rehberg (Bischof Hemmelrath / ...), Gilbert von Sohlern (knězer Mühlich / ...), Antonio Wannek (Armin Knopp / ...), Hansi Jochmannová (Margot Roßhauptner / ...)
Scénář: Cornelia Willinger, Arndt Stüwe, Stephan Reichenberger, Ralf Kinder, Wolfgang Limmer, Jörg Brückner
Země: Německo
Rok výroby: 2003
Hodnocení: 64 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko