Sledovat seriál Otec Braun online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Otec Braun online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1327 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Otec Braun
  Sledovat Otec Braun online
Žánr:
Komedie, Krimi
Režie:
Jürgen Bretzinger, Ulrich Stark, Axel de Roche, Martin Gies, Dirk Regel, Wolfgang F. Henschel
Hrají a postavy:
Ottfried Fischer (Pfarrer Guido Braun / ...), Peter Heinrich Brix (Kommissar Geiger), Hans-Michael Rehberg (Bischof Hemmelrath / ...), Gilbert von Sohlern (knězer Mühlich / ...), Antonio Wannek (Armin Knopp / ...), Hansi Jochmannová (Margot Roßhauptner / ...)
Země:
Německo
Rok výroby:
2003
Popis:
Tělem i duší káže slovo Boží a díky své otevřenosti je oblíbený široko daleko. Policie jeho talent dokáže ocenit a považuje tohoto "komisaře ze záliby" za velice přínosného. To se dvakrát nelíbí nadřízenému, biskupu Hemmelrathovi, jeho Braun víc než často dovádí k záchvatům šílenství. Ostatně to poslední, co chce mít v kostele, je duchovní hrající si na detektiva. Nemalou roli sehrává Braunova hospodyně, na niž se může bez obav spolehnout.
Hodnocení:
61 %
Sledujte na:
Barrandov Barrandov Archív a všechna videa pořadů televize Barrandov online
Barrandov Krimi Barrandov Krimi Archív a všechna videa pořadů televize Barrandov Krimi online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski