Sledovat seriál Otec Braun online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Otec Braun online nebo sledujte rovnou celou sérii! Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1602 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Seriál Otec Braun
  Sledovat Otec Braun online a 124 stanic za 1 Kč
Žánr:
Komedie, Krimi, Mysteriózní
Režie:
Dirk Regel
Hrají a postavy:
Ottfried Fischer (Pfarrer Guido Braun), Hansi Jochmannová (Margot Roßhauptner), Antonio Wannek (Armin Knopp), Peter Heinrich Brix (Kommissar Geiger), Hans-Michael Rehberg (Bischof Hemmelroth), Gilbert von Sohlern (knězer Mühlich)
Scénář:
Wolfgang Limmer
Země:
Německo
Rok výroby:
2003-2009
Popis:
Tělem i duší káže slovo Boží a díky své otevřenosti je oblíbený široko daleko. Policie jeho talent dokáže ocenit a považuje tohoto "komisaře ze záliby" za velice přínosného. To se dvakrát nelíbí nadřízenému, biskupu Hemmelrathovi, jeho Braun víc než často dovádí k záchvatům šílenství. Ostatně to poslední, co chce mít v kostele, je duchovní hrající si na detektiva. Nemalou roli sehrává Braunova hospodyně, na niž se může bez obav spolehnout.
Hodnocení:
64 %
Sledujte na:
Barrandov Barrandov Archív a všechna videa pořadů televize Barrandov online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko