Sledovat seriál Agatha Christie: Slečna Marpleová online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Agatha Christie: Slečna Marpleová online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 100 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 650 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online krimi, drama, mysteriózní, thriller Agatha Christie: Slečna Marpleová na STV1!
  Sledovat Agatha Christie: Slečna Marpleová online
Žánr:
krimi, drama, mysteriózní, thriller
Režie:
Sarah Harding
Hrají a postavy:
Julia McKenzieová (slečna Marpleová), Kimberley Nixon (Louisa Oxley), Bobby Smalldridge (Archie Oxley), Martin Compston (Alfred Pollock), Vic Reeves (Cracken), Julia Sawalhaová (paní Cresswell)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2010-2013
Popis:
Jane Marplová, známá spíše jako slečna Marplová (v anglickém originále Miss Marple), je fiktivní postava vystupující ve dvanácti detektivních románech spisovatelky Agathy Christie. Slečna Marplová je postarší neprovdaná dáma, která žije ve vesnici St. Mary Mead a vystupuje jako amatérský detektiv. Patří mezi nejznámější postavy Agathy Christie a již několikrát se objevila na filmovém plátně.
Hodnocení:
78 %
Sledujte na:
STV1 STV1 Archív a všechna videa pořadů televize STV1 online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 100 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski