Sledovat seriál Babylon Berlin online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Babylon Berlin online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1434 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Babylon Berlin
  Sledovat Babylon Berlin online
Žánr:
Drama, Krimi, Thriller
Režie:
Hendrik Handloegten, Tom Tykwer, Achim von Borries
Hrají a postavy:
Volker Bruch (Gereon Rath / ...), Liv Lisa Fries (Charlotte Ritter / ...), Leonie Benesch (Gréta), Walerá P. Kanishtsheff (Fallin), Denis Burgazliev (Trochin), Dmitri Aleksandrov (Selenskij)
Scénář:
Hendrik Handloegten, Tom Tykwer, Achim von Borries, Volker Kutscher
Země:
Německo
Rok výroby:
2017
Popis:
Berlín na jaře roku 1929 - metropolí zmítají nepokoje. Od ekonomiky po kulturu, od politiky až po podsvětí - všechno je v zajetí hlubokých změn. Spekulace a inflace otřásají základy stále mladé Výmarské republiky. Narůstající chudoba a nezaměstnanost stojí v ostrém kontrastu s výstřelky a požitky velkoměstského nočního života a jeho překypující tvůrčí energií.
Hodnocení:
84 %
Sledujte na:
HBO HBO Archív a všechna videa pořadů televize HBO online

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko