Seriál Odložené případy

Sledovat seriál
Odložené případy
online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Odložené případy online nebo jich sledujte několik za sebou! Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 135 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1293 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 1 Kč, bez jakýchkoli závazků! Po zkušebním měsíci stojí Lepší.TV jen 199 Kč!

Informace o seriálu

Doufám, že život... protože důkazy jsou věčné.
Dříve Rush používala svůj přirozený instinkt k řešení aktuálních případů, ale nyní jako zkušená kriminalistka upřela svou pozornost do zdánlivě zapomenuté minulosti. Vyslýchá svědky, jejichž životy se již od doby spáchání zločinu dávno změnily, využívá nejmodernější poznatky vědy, aby našla důkazy a stopy k případům, který kdysi platily za nevyřešitelné. Současně si uvědomuje, jak vážné následky může její počínání mít. Její práce otvírá staré rány a přináší vzruch tam, kde jednou zčeřená voda opět mlčky plyne do zapomnění.

Žánr: Thriller, Drama, Krimi, Mysteriózní
Režie: Andy Garcia, Jessica Landaw, Steve Boyum, Michael Schultz, Peter Markle, Kevin Hooks
Hrají a postavy: Kathryn Morrisová (Lilly Rush), John Finn (John Stillman), Jeremy Ratchford (Nick Vera), Thom Barry (Will Jeffries), Daniel Pino (Scotty Valens), Tracie Thomsová (Kat Miller)
Scénář: Gina Gionfriddo, Elle Triedman, Daniel Pino, Kathy Ebel, Craig Turk, Henry Robles
Země: USA
Rok výroby: 2008-2010
Hodnocení: 76 %

Seznam epizod

Série 6:
(20) Sen o svobodě - sledovat
(21) Den kdy došlo k atentátu - sledovat
(22) Kodex cti - sledovat
(23) Rodinná tradice - sledovat
Série 7:
(1) Poslední plavba - sledovat
(2) Skateboarďáci - sledovat
(3) Jurisprudence - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko