Sledovat seriál
Odložené případy
online

Seriál Odložené případy
Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Odložené případy online nebo jich sledujte několik za sebou! Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 146 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 2 356 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 199 Kč na měsíc!

Informace o seriálu

Doufám, že život... protože důkazy jsou věčné.
Dříve Rush používala svůj přirozený instinkt k řešení aktuálních případů, ale nyní jako zkušená kriminalistka upřela svou pozornost do zdánlivě zapomenuté minulosti. Vyslýchá svědky, jejichž životy se již od doby spáchání zločinu dávno změnily, využívá nejmodernější poznatky vědy, aby našla důkazy a stopy k případům, který kdysi platily za nevyřešitelné. Současně si uvědomuje, jak vážné následky může její počínání mít. Její práce otvírá staré rány a přináší vzruch tam, kde jednou zčeřená voda opět mlčky plyne do zapomnění.

Hrají a postavy: Kathryn Morrisová (Lilly Rush), John Finn (John Stillman), Jeremy Ratchford (Nick Vera), Thom Barry (Will Jeffries), Daniel Pino (Scotty Valens), Tracie Thomsová (Kat Miller)
Země: USA
Rok výroby: 2005-2007
Hodnocení: 76 %
Vysíláno na: Nova Gold

Seznam epizod

Série 3:
vysíláno 26.11. (21) Kurník - sledovat
vysíláno 28.11. (22) Řeka - sledovat
vysíláno 29.11. (23) Joseph - sledovat
Série 4:
vysíláno 30.11. (2) Válka doma - sledovat
vysíláno 1.12. (3) Barabové - sledovat
vysíláno 2.12. (4) Po porodu - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська