Sledovat seriál Námořní vyšetřovací služba L. A. online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Námořní vyšetřovací služba L. A. online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 500 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
  Sledovat Námořní vyšetřovací služba L. A. online
Žánr:
drama, krimi, záhady, thriller
Režie:
Dennis Smith
Hrají:
Chris O'Donnell (G. Callen), Daniela Ruah (Kensi Blye), Eric Christian Olsen (Marty Deeks), Barrett Foa (Eric Beal), Renée Felice Smith (Nell Jones), Linda Huntová (Henrietta 'Hetty' Lange)
Země:
USA
Rok výroby:
2011
Popis:
Zvláštní agenti NCIS se zabývají řešením vražd, špionáže, terorismu a dalších zločinů. Vše ale musí probíhat v utajení!

Oddělení pro zvláštní úkoly je tajná divize losangeleské NCIS. K dopadení zločinců, kteří ohrožují národní bezpečnost, používají zvlášť utajované prostředky. Tým sestává z G Callena, který je přirozeným talentem pro práci v utajení, Sama Hannyho, Callenova partnera a bývalého mariňáka, Kensi Blye, forenzní vyštřovatelky, Nata Getze, terénního psychologa. Dalšími členy týmu jsou Dominic Vail, nováček, který se musí naučit, jak používat své vědomosti v praxi a Henrietta "Hetty" Lange, vedoucí provozu, která se nestará jen o peníze, ale i o tým samotný. Mají přístup k nejnovějším technologiím a dělají vše pro to, aby splnili svůj úkol.
Hodnocení:
68 %
Sledujte na:
Prima Krimi Prima Cool

Seznam epizod

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 83 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.