Sledovat seriál Kriminálka Las Vegas online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Kriminálka Las Vegas online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 98 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 650 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online krimi, drama, záhady, thriller, akční Kriminálka Las Vegas na Nova Action!
  Sledovat Kriminálka Las Vegas online
Žánr:
krimi, drama, záhady, thriller, akční
Režie:
Kenneth Fink
Hrají a postavy:
William Petersen (Gil Grissom), Marg Helgenbergerová (Catherine Willows), Gary Dourdan (Warrick Brown), George Eads (Nick Stokes), Jorja Foxová (Sara Sidle), Eric Szmanda (Greg Sanders)
Země:
USA
Rok výroby:
2006
Popis:
Základ vyšetřování je kladen na perfektním vyšetření místa činu a náročné vědecké analýze nalezených důkazů.

CSI Crime Scene Investigation to je název jednotky vyšetřovatelů z kriminalistické divize policie v Las Vegas, která řeší vraždy především na základě perfektního vyšetření místa zločinu a náročné vědecké analýzy nalezených důkazů. Hlavní hvězdou seriálu je William L. Petersen, představitel ústřední postavy vyšetřovatele a šéfa jednotky CSI Gila Grissoma.
Hodnocení:
78 %
Sledujte na:
Nova Action Nova Action Archív a všechna videa pořadů televize Nova Action online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski