Sledovat seriál
Kriminálka Las Vegas
online

Seriál Kriminálka Las Vegas
  Trailer k pořadu Kriminálka Las Vegas Trailer
Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Kriminálka Las Vegas online nebo jich sledujte několik za sebou! Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 147 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 2 371 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 229 Kč na měsíc!

Informace o seriálu

Základ vyšetřování je kladen na perfektním vyšetření místa činu a náročné vědecké analýze nalezených důkazů.
CSI Crime Scene Investigation to je název jednotky vyšetřovatelů z kriminalistické divize policie v Las Vegas, která řeší vraždy především na základě perfektního vyšetření místa zločinu a náročné vědecké analýzy nalezených důkazů. Hlavní hvězdou seriálu je William L. Petersen, představitel ústřední postavy vyšetřovatele a šéfa jednotky CSI Gila Grissoma.

Hrají a postavy: George Eads (Nick Stokes), Eric Szmanda (Greg Sanders), Robert David Hall (Dr. Al Robbins), Paul Guilfoyle (kapitán Jim Brass), Jorja Foxová (Sara Sidle), David Berman (David Phillips)
Země: USA, Kanada
Rok výroby: 2009
Hodnocení: 77 %
Vysíláno na: Nova

Seznam epizod

Série 9:
vysíláno 27.3. (24) Hra o všechno - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська