Sledovat seriál Kriminálka Las Vegas online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Kriminálka Las Vegas online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 97 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 650 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online krimi, drama, záhady, thriller, akční Kriminálka Las Vegas na !
  Sledovat Kriminálka Las Vegas online
Žánr:
krimi, drama, záhady, thriller, akční
Režie:
Kenneth Fink
Hrají a postavy:
William Petersen (Gil Grissom), Marg Helgenbergerová (Catherine Willows), Gary Dourdan (Warrick Brown), George Eads (Nick Stokes), Jorja Foxová (Sara Sidle), Eric Szmanda (Greg Sanders)
Země:
USA
Rok výroby:
2006
Popis:
Základ vyšetřování je kladen na perfektním vyšetření místa činu a náročné vědecké analýze nalezených důkazů.

CSI Crime Scene Investigation to je název jednotky vyšetřovatelů z kriminalistické divize policie v Las Vegas, která řeší vraždy především na základě perfektního vyšetření místa zločinu a náročné vědecké analýzy nalezených důkazů. Hlavní hvězdou seriálu je William L. Petersen, představitel ústřední postavy vyšetřovatele a šéfa jednotky CSI Gila Grissoma.
Hodnocení:
78 %

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 97 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.