Sledovat seriál Jistě, pane premiére online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Jistě, pane premiére online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1415 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Seriál Jistě, pane premiére
  Trailer k pořadu Jistě, pane premiére   Sledovat Jistě, pane premiére online
Žánr:
Komedie
Režie:
Sydney Lotterby
Hrají a postavy:
Paul Eddington (James Hacker), Nigel Hawthorne (Sir Humphrey Appleby), Derek Fowlds (Bernard Woolley), Diana Hoddinottová (Annie Hacker), Christopher Benjamin (French Ambassador), Nicholas Courtney (policejní komisař)
Scénář:
Antony Jay, Jonathan Lynn
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
1987-1988
Popis:
Seriál Jistě, pane premiére navazuje na úspěšný seriál Jistě, pane ministře. Setkáváme se se stejnými charaktery i herci. James Hecker, hlavní protagonista seriálu Jistě, pane premiére, trochu povýšil. Jistě, pane premiére je vynikající politická satira, jaká může vzniknout jen v Británii. Seriál Jistě, pane premiére začíná uvedením Jamese do funkce. James je dobrý politik a v nové funkci si vede skvěle. Dokonce připraví i bravurní plán, jak jediným politickým tahem vyřeší problém obrany, školství i nezaměstnanosti. James je tak dokonalý premiér (nebo si to alespoň myslí), že příště nahradí samotnou královnu.
Hodnocení:
86 %
Sledujte na:
ČT3 ČT3 Archív a všechna videa pořadů televize ČT3 online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko