Seriál Jistě, pane premiére

Sledovat seriál
Jistě, pane premiére
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 134 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o seriálu

Seriál Jistě, pane premiére navazuje na úspěšný seriál Jistě, pane ministře. Setkáváme se se stejnými charaktery i herci. James Hecker, hlavní protagonista seriálu Jistě, pane premiére, trochu povýšil. Jistě, pane premiére je vynikající politická satira, jaká může vzniknout jen v Británii. Seriál Jistě, pane premiére začíná uvedením Jamese do funkce. James je dobrý politik a v nové funkci si vede skvěle. Dokonce připraví i bravurní plán, jak jediným politickým tahem vyřeší problém obrany, školství i nezaměstnanosti. James je tak dokonalý premiér (nebo si to alespoň myslí), že příště nahradí samotnou královnu.

Žánr: Komedie, Dobrodružný
Režie: Sydney Lotterby, Peter Whitmore
Hrají a postavy: Paul Eddington (James Hacker), Nigel Hawthorne (Sir Humphrey Appleby), Derek Fowlds (Bernard Woolley), Diana Hoddinottová (Annie Hacker), Deborah Nortonová (Dorothy Wainwright), John Nettleton (Sir Arnold Robinson)
Scénář: Antony Jay, Jonathan Lynn
Země: Velká Británie
Rok výroby: 1988
Hodnocení: 86 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko