Seriál Profesionálové

Sledovat seriál
Profesionálové
online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Profesionálové online nebo jich sledujte několik za sebou! Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 131 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1393 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 1 Kč, bez jakýchkoli závazků! Po zkušebním měsíci stojí Lepší.TV jen 199 Kč!

Informace o seriálu

Profesionálové vás zavedou do prostředí britské speciální služby CI5 (Criminal Intelligence 5), což by mělo být oddělení, které spadá někde mezi normální policii a tajnou službu. Díky příkazu ministra může CI5 použít jakýchkoliv prostředků, aby vyřešila případy terorismu, spiknutí, nájemných vrahů a radikálních skupin. Prostě případy, které jsou příliš nebezpečné pro normální policii a zároveň příliš banální pro tajnou službu.

Žánr: Akční, Komedie, Krimi
Režie: Anthony Simmons
Hrají a postavy: Gordon Jackson (George Cowley), Martin Shaw (Doyle), Lewis Collins (Bodie), Maurice Denham (Sir James Temple), Bill Fraser (Col. Summerville), Robert Swann (Logan-Blake)
Scénář: Brian Clemens, Edmund Ward
Země: Velká Británie
Rok výroby: 1977-1979
Hodnocení: 79 %

Seznam epizod

Série 2:
(7) Neuctivý státní zaměstnanec - sledovat
(8) Zvířený prach - sledovat
(9) Podivná hra / Jízda na slepo - sledovat
(10) Obětní beránek - sledovat
Série 3:
(1) Útok na CI5 - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko