Seriál Profesionálové

Sledovat seriál
Profesionálové
online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Profesionálové online nebo jich sledujte několik za sebou! Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 128 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1332 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 1 Kč, bez jakýchkoli závazků! Po zkušebním měsíci stojí Lepší.TV jen 1 Kč!

Informace o seriálu

Profesionálové vás zavedou do prostředí britské speciální služby CI5 (Criminal Intelligence 5), což by mělo být oddělení, které spadá někde mezi normální policii a tajnou službu. Díky příkazu ministra může CI5 použít jakýchkoliv prostředků, aby vyřešila případy terorismu, spiknutí, nájemných vrahů a radikálních skupin. Prostě případy, které jsou příliš nebezpečné pro normální policii a zároveň příliš banální pro tajnou službu.

Žánr: Akční, Komedie, Krimi
Režie: William Brayne
Hrají a postavy: Gordon Jackson (George Cowley), Martin Shaw (Doyle), Lewis Collins (Bodie), Hildegarde Neilová (Sara), Gabrielle Drakeová (Julia), Clive Arrindell (Franz Myer)
Scénář: Brian Clemens
Země: Velká Británie
Rok výroby: 1977-1983
Hodnocení: 80 %

Seznam epizod

(7) V obležení - sledovat
(8) Tak byl dobyt Everest - sledovat
(9) Když se ochladí - sledovat
(10) Kuželky - sledovat
(11) Na dva pokusy - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko