Sledovat seriál Profesionálové online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Profesionálové online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 103 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1088 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online komedie Profesionálové na !
  Sledovat Profesionálové online
Žánr:
komedie
Režie:
Adriana Kronerová
Hrají a postavy:
Alexej Pyško (Mafián Josef Pepe Gregor), Marika Procházková (Skarlet Kosinová), Josef Polášek (Libor Bucek), Jiří Bábek (Kapitán Petrzalka), Petr Jeništa (Frantisek Popelka), Jiří Vyorálek (Alexandr Vysný - Riefenstahl)
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2009
Popis:
Kapitán Petržalka a jeho mladí policisté Franta Popelka, Libor Buček a Saška Višný - Riefenstal spolu s tiskovou mluvčí Scarlet Kosinovou a vysloužilcem - mafiánem Pepe Gregorem tvoří hlavní hrdiny groteskního seriálu o tom, jak se na svérázné policejní služebně řeší banální i neuvěřitelné případy.
Hodnocení:
24 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski