Sledovat seriál Profesionálové online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Profesionálové online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 92 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 650 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online komedie Profesionálové na JOJ Family!
  Sledovat Profesionálové online
Žánr:
komedie
Režie:
M. Ferencová
Hrají:
Peter Batthyány (Kpt. Maroš Nagy), Ján Kroner (Miňo Demovič), Luboš Kostelný (Npor. František Boborovský), Helena Krajčiová (Npor. Skarlet Balážiková), Lukáš Latinák (Por. Karol Hůrka), Csongor Kassai (Ppor. Alexander Vyšný-Riefenstahl)
Země:
Slovensko
Rok výroby:
2009
Popis:
Kapitán Petržalka a jeho mladí policisté Franta Popelka, Libor Buček a Saška Višný - Riefenstal spolu s tiskovou mluvčí Scarlet Kosinovou a vysloužilcem - mafiánem Pepe Gregorem tvoří hlavní hrdiny groteskního seriálu o tom, jak se na svérázné policejní služebně řeší banální i neuvěřitelné případy.
Hodnocení:
88 %
Sledujte na:
JOJ Family

Seznam epizod

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 92 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.