Sledovat seriál Larry, kroť se online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Larry, kroť se
  Sledovat 1313 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie, Sitcom
Režie:
Robert B. Weide
Hrají a postavy:
Larry David (Larry David), Jeff Garlin (Jeff Greene), Cheryl Hinesová (Cheryl David), Richard Lewis (Richard Lewis), Kathy Griffinová (Kathy Griffin), Sofia Milosová (Richard's Girlfriend)
Země:
USA
Rok výroby:
2000
Popis:
V hloubi duše jste sebou samým.

Larry David má všechno - je bohatý, zajištěný, má slavné přátele, starostlivou ženu i nádherný hollywoodský dům. Proč se tedy tak úporně snaží o to, aby svůj život proměnil v nezvládnutelný chaos? Vše se dozvíte v novém komediálním seriálu HBO, který uvádí Larryho Davida ... v roli Larryho Davida!
Hodnocení:
85 %
Sledujte na:
HBO HBO Archív a všechna videa pořadů televize HBO online
HBO3 HBO3 Archív a všechna videa pořadů televize HBO3 online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski