Seriál Červený trpaslík

Sledovat seriál
Červený trpaslík
online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Červený trpaslík online nebo jich sledujte několik za sebou! Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 135 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1308 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 1 Kč, bez jakýchkoli závazků! Po zkušebním měsíci stojí Lepší.TV jen 199 Kč!

Informace o seriálu

Tři miliony let se řítí hlubinami vesmíru obří kosmická loď. Nikdo se špetkou zdravého rozumu by na ní dobrovolně nezůstal - a přece je na její palubě život...
Toto je volání o pomoc těžařské lodi Červený trpaslík. Posádka je mrtvá, zahynula v důsledku ozáření. Jediní, kdo přežili jsou Dave Lister, který byl v době nehody na lodi ve stavu nevědomí a jeho březí kočka, bezpečně uzavřená ve skladišti. Po probuzení za tři miliony let je Lister pouze ve společnosti tvora, jenž se vyvinul z jeho kočky, a Arnolda Rimmera, holografické simulace jednoho mrtvého člena posádky. Já jsem Holly, lodní počítač s IQ 6000. Což je stejně jako má 6000 učitelů tělocviku.

Žánr: Science Fiction, Komedie
Země: Velká Británie
Rok výroby: 1988-2017
Hodnocení: 83 %

Seznam epizod

Série 1:
(1) Konec - sledovat
(2) Ozvěny budoucnosti - sledovat
Série 12:
(2) Siliconia - sledovat
(3) Timewave - sledovat
(4) Mechocracy - sledovat
(5) Červený trpaslík - sledovat
(6) Červený trpaslík - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko