Sledovat seriál
Červený trpaslík
online

Seriál Červený trpaslík
  Trailer k pořadu Červený trpaslík Trailer
Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Červený trpaslík online nebo jich sledujte několik za sebou! Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 146 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 2 356 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 199 Kč na měsíc!

Informace o seriálu

Tři miliony let se řítí hlubinami vesmíru obří kosmická loď. Nikdo se špetkou zdravého rozumu by na ní dobrovolně nezůstal - a přece je na její palubě život...
Toto je volání o pomoc těžařské lodi Červený trpaslík. Posádka je mrtvá, zahynula v důsledku ozáření. Jediní, kdo přežili jsou Dave Lister, který byl v době nehody na lodi ve stavu nevědomí a jeho březí kočka, bezpečně uzavřená ve skladišti. Po probuzení za tři miliony let je Lister pouze ve společnosti tvora, jenž se vyvinul z jeho kočky, a Arnolda Rimmera, holografické simulace jednoho mrtvého člena posádky. Já jsem Holly, lodní počítač s IQ 6000. Což je stejně jako má 6000 učitelů tělocviku.

Rok výroby: 1988-2012
Hodnocení: 89 %
Vysíláno na: Paramount Network

Seznam epizod

Série 7:
vysíláno 26.11. (5) Stesk - sledovat
vysíláno 26.11. (6) Žádná legrace - sledovat
vysíláno 29.11. (7) Epidém - sledovat
vysíláno 30.11. (8) Nanarchie - sledovat
Série 8:
vysíláno 1.12. (1) Zpátky v Červeném (1) - sledovat
vysíláno 2.12. (2) Zpátky v Červeném (2) - sledovat
vysíláno 3.12. (3) Zpátky v Červeném (3) - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська