Sledovat seriál Červený trpaslík online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Červený trpaslík online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 98 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 650 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online komedie, science fiction, sitcom Červený trpaslík na Prima Comedy Central, ČT2!
  Sledovat Červený trpaslík online
Žánr:
komedie, science fiction, sitcom
Režie:
Ed Bye
Hrají a postavy:
Chris Barrie (Arnold Rimmer), Craig Charles (Dave Lister), Danny John-Jules (kočka), Norman Lovett (Holly), Lee Cornes (Paranoia), Craig Ferguson (Confidence)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
1988
Popis:
Tři miliony let se řítí hlubinami vesmíru obří kosmická loď. Nikdo se špetkou zdravého rozumu by na ní dobrovolně nezůstal - a přece je na její palubě život...

Toto je volání o pomoc těžařské lodi Červený trpaslík. Posádka je mrtvá, zahynula v důsledku ozáření. Jediní, kdo přežili jsou Dave Lister, který byl v době nehody na lodi ve stavu nevědomí a jeho březí kočka, bezpečně uzavřená ve skladišti. Po probuzení za tři miliony let je Lister pouze ve společnosti tvora, jenž se vyvinul z jeho kočky, a Arnolda Rimmera, holografické simulace jednoho mrtvého člena posádky. Já jsem Holly, lodní počítač s IQ 6000. Což je stejně jako má 6000 učitelů tělocviku.
Hodnocení:
83 %
Sledujte na:
Prima Comedy Central Prima Comedy Central Archív a všechna videa pořadů televize Prima Comedy Central online
ČT2 ČT2 Archív a všechna videa pořadů televize ČT2 online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski