Seriál Červený trpaslík

Sledovat seriál
Červený trpaslík
online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Červený trpaslík online nebo jich sledujte několik za sebou! Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 128 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1332 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 1 Kč, bez jakýchkoli závazků! Po zkušebním měsíci stojí Lepší.TV jen 1 Kč!

Informace o seriálu

Tři miliony let se řítí hlubinami vesmíru obří kosmická loď. Nikdo se špetkou zdravého rozumu by na ní dobrovolně nezůstal - a přece je na její palubě život...
Toto je volání o pomoc těžařské lodi Červený trpaslík. Posádka je mrtvá, zahynula v důsledku ozáření. Jediní, kdo přežili jsou Dave Lister, který byl v době nehody na lodi ve stavu nevědomí a jeho březí kočka, bezpečně uzavřená ve skladišti. Po probuzení za tři miliony let je Lister pouze ve společnosti tvora, jenž se vyvinul z jeho kočky, a Arnolda Rimmera, holografické simulace jednoho mrtvého člena posádky. Já jsem Holly, lodní počítač s IQ 6000. Což je stejně jako má 6000 učitelů tělocviku.

Žánr: Komedie, Science Fiction, Sitcom
Režie: Doug Naylor
Hrají a postavy: Chris Barrie (Rimmer), Craig Charles (Lister), Danny John-Jules (kočka), Robert Llewellyn (Kryten), Richard O'Callaghan (Hogey the Roguey), Gary Cady (Dominator Ziurth)
Scénář: Rob Grant, Doug Naylor
Země: Velká Británie
Rok výroby: 1988-2012
Hodnocení: 83 %

Seznam epizod

Série 3:
(5) Fotostroj času - sledovat
(6) Poslední den - sledovat
Série 4:
(1) Kamila - sledovat
(2) DNA - sledovat
(3) Spravedlnost - sledovat
(4) Bílá díra - sledovat
(5) Jiná dimenze - sledovat
(6) Roztavení - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko