Sledovat seriál Červený trpaslík online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Červený trpaslík online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 121 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1726 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Seriál Červený trpaslík
  Trailer k pořadu Červený trpaslík   Sledovat Červený trpaslík online
Žánr:
Komedie, Science Fiction, Sitcom
Režie:
Ed Bye
Hrají a postavy:
Chris Barrie (Arnold Rimmer), Craig Charles (Dave Lister), Danny John-Jules (kočka), Norman Lovett (Holly), Sabra Williams (Lise Yates)
Scénář:
Rob Grant, Doug Naylor
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
1988-1997
Popis:
Tři miliony let se řítí hlubinami vesmíru obří kosmická loď. Nikdo se špetkou zdravého rozumu by na ní dobrovolně nezůstal - a přece je na její palubě život...

Toto je volání o pomoc těžařské lodi Červený trpaslík. Posádka je mrtvá, zahynula v důsledku ozáření. Jediní, kdo přežili jsou Dave Lister, který byl v době nehody na lodi ve stavu nevědomí a jeho březí kočka, bezpečně uzavřená ve skladišti. Po probuzení za tři miliony let je Lister pouze ve společnosti tvora, jenž se vyvinul z jeho kočky, a Arnolda Rimmera, holografické simulace jednoho mrtvého člena posádky. Já jsem Holly, lodní počítač s IQ 6000. Což je stejně jako má 6000 učitelů tělocviku.
Hodnocení:
83 %
Sledujte na:
Paramount Network Paramount Network Archív a všechna videa pořadů televize Paramount Network online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko