Seriál
Griffinovi

Seriál Griffinovi
  Trailer  k pořadu Griffinovi
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 152 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o seriálu

Nepadněte smíchy. Můžeme Vás zažalovat.
Seriál přináší příhody lehkovážného milujícího Petera Griffina a jeho nekonvenční středostavovské rodiny z New England. Lois je Peterova milující žena, bývalá Miss Teen z Rhode Island, která rodinu řídí, avšak nachází se krůček od nervového zhroucení. Spolu mají tři děti: nepořádnou 17letou Meg, rodinného otloukánka 13letého Chrise, který nerozumí holkám, a ďábelsky mazaného ročního Stewieho. V domácnosti žije také pes Brian, člen Menzy a milovník suchého martini.

Originální název:

Family Guy

Žánr: Animovaný, Komedie
Hrají a postavy: Seth MacFarlane, Alex Borstein, Alex Borsteinová (Lois Griffin / ... 407 episodes 1999-2023), Seth Green, Mila Kunisová (Meg Griffin / ... 396 episodes 1999-2023), Mike Henry (Cleveland Brown / ... 390 episodes 1999-2023)
Země: USA
Rok výroby: 2007
Hodnocení: 74 %
Vysíláno na: Nova Fun
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська