Sledovat seriál Griffinovi online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Griffinovi online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 110 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1305 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Griffinovi
  Sledovat Griffinovi online
Žánr:
Animovaný, Komedie, Sitcom
Režie:
James Purdum, Peter Shin
Hrají a postavy:
Seth MacFarlane (Tom Tucker), Alex Borsteinová (Barbara Pewterschmidt), Mila Kunisová (Meg Griffin), Seth Green (Neil Goldman), Jane Carrová, Randy Crenshaw
Země:
USA
Rok výroby:
2000-2005
Popis:
Nepadněte smíchy. Můžeme Vás zažalovat.

Seriál přináší příhody lehkovážného milujícího Petera Griffina a jeho nekonvenční středostavovské rodiny z New England. Lois je Peterova milující žena, bývalá Miss Teen z Rhode Island, která rodinu řídí, avšak nachází se krůček od nervového zhroucení. Spolu mají tři děti: nepořádnou 17letou Meg, rodinného otloukánka 13letého Chrise, který nerozumí holkám, a ďábelsky mazaného ročního Stewieho. V domácnosti žije také pes Brian, člen Menzy a milovník suchého martini.
Hodnocení:
81 %
Sledujte na:
Prima Comedy Central Prima Comedy Central Archív a všechna videa pořadů televize Prima Comedy Central online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 110 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski