Sledovat seriál Griffinovi online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Griffinovi online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 500 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
  Sledovat Griffinovi online
Žánr:
animovaný, komedie, sitcom
Režie:
Joseph Lee, Dominic Bianchi, James Purdum
Hrají:
Seth MacFarlane (Glenn Quagmire), Alex Borsteinová (Lois Griffin), Seth Green (Chris Griffin), Mila Kunisová (Meg Griffin), Mike Henry, Elizabeth Banksová (Pam Fishman)
Země:
USA
Rok výroby:
2012
Popis:
Nepadněte smíchy. Můžeme Vás zažalovat.

Seriál přináší příhody lehkovážného milujícího Petera Griffina a jeho nekonvenční středostavovské rodiny z New England. Lois je Peterova milující žena, bývalá Miss Teen z Rhode Island, která rodinu řídí, avšak nachází se krůček od nervového zhroucení. Spolu mají tři děti: nepořádnou 17letou Meg, rodinného otloukánka 13letého Chrise, který nerozumí holkám, a ďábelsky mazaného ročního Stewieho. V domácnosti žije také pes Brian, člen Menzy a milovník suchého martini.
Hodnocení:
81 %
Sledujte na:
Prima Comedy Central

Seznam epizod

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 83 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.