Seriál Jistě, pane ministře

Sledovat seriál
Jistě, pane ministře
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 134 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o seriálu

Sitcom Jistě, pane ministře je politická satira z dílny geniálních britských scénáristů. Seriál Jistě, pane ministře vznikl před 20 lety, jeho humor a parodie na intriky a zákulisní pletichy je ale aktuální i dnes. James George, hlavní hrdiny seriálu Jistě, pane ministře, právě vyhrál volby ve svém obvodu. Nyní už nemůže být pochyb, že se stane ministrem. Jamesovi je jedno, jaké ministerstvo to bude. Hlavně že bude mít k krásnou sekretářku, která odpovídá zásadně: Jistě, pane ministře. Jenže co čert nechtěl James má nějaké nevyřízené spory s premiérem a ten mu nechce žádné ministerstvo přidělit. James nakonec skončí na Ministerstvu pro administrativní záležitosti. Je to sice politický hřbitov, ale James se i tak vrhá do práce.

Žánr: Komedie, Dobrodružný
Režie: Peter Whitmore, Sydney Lotterby, Stuart Allen
Hrají a postavy: Paul Eddington (James Hacker), Nigel Hawthorne (Sir Humphrey Appleby), Derek Fowlds (Bernard Woolley), Diana Hoddinottová (Annie Hacker), John Nettleton (Sir Arnold Robinson), Neil Fitzwiliam (Frank Weisel)
Scénář: Antony Jay, Jonathan Lynn
Země: Velká Británie
Rok výroby: 1982-1984
Hodnocení: 86 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko