Sledovat seriál District online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu District online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1394 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál District
  Sledovat District online
Žánr:
Komedie, Krimi, Drama, Thriller
Režie:
Kevin Dowling
Hrají a postavy:
Justin Theroux (Nick Pierce), Lynne Thigpenová (Ella farmář), Roger Aaron Brown (zástupce vedoucího Joe Noland), David O'Hara (Det. Danny 'Mac' McGregor), Sean Patrick Thomas (Det. Temple Page), Elizabeth Marvelová (Off. Nancy Parras)
Scénář:
Pam Veasey, Jack Maple, Terry George
Země:
USA
Rok výroby:
2000-2002
Popis:
Navzdory tomu, že má k dispozici více než 30 výkonných právních orgánů, je Washington DC místo s nejvyšší kriminalitou v USA. Proto si město najme Jacka Manniona, bývalého newyorského dopravního policistu, který prohlašuje, že s úspěchem dokáže srazit zločinnost na polovinu, pokud ovšem převezme post policejního ředitele.
Hodnocení:
70 %
Sledujte na:
STV1 STV1 Archív a všechna videa pořadů televize STV1 online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko