Sledovat seriál Gilmorova děvčata online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Gilmorova děvčata online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1430 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Gilmorova děvčata
  Sledovat Gilmorova děvčata online
Žánr:
Drama, Rodinný, Komedie, Thriller
Režie:
Kenny Ortega
Hrají a postavy:
Lauren Grahamová (Lorelai Gilmore), Alexis Bledelová (Rory Gilmore), Melissa McCarthyová (Sookie St. James), Scott Patterson (Luke Danes), Keiko Agenaová (Lane Kim), Yanic Truesdale (Michel Gerard)
Země:
USA
Rok výroby:
2002-2007
Popis:
Život je krátký. Mluv rychle

Seriál Gilmorova děvčata vypráví příběh matky a dcery,které žijí spolu v půvabném mětečku Stars Hollow v Connecticutu.Mají mnoho přátel,lásek,úspěchů ale také problémů,se kterými si vždy s humorem poradí.Je to vlastně příběh jakoby ze života...Navíc se ve Stars Hollow nic neututlá,a tak vše,co se stane,je záležitost celého městečka - vidí si takříkajíc do talíře.Dá se dokonce říci,že tam žijí jako v rodině...zkrátka každý ví o všem...co se jen šustne...
Hodnocení:
80 %
Sledujte na:
Prima LOVE Prima LOVE Archív a všechna videa pořadů televize Prima LOVE online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko