Seriál Gilmorova děvčata

Sledovat seriál
Gilmorova děvčata
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 128 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o seriálu

Život je krátký. Mluv rychle
Seriál Gilmorova děvčata vypráví příběh matky a dcery,které žijí spolu v půvabném mětečku Stars Hollow v Connecticutu.Mají mnoho přátel,lásek,úspěchů ale také problémů,se kterými si vždy s humorem poradí.Je to vlastně příběh jakoby ze života...Navíc se ve Stars Hollow nic neututlá,a tak vše,co se stane,je záležitost celého městečka - vidí si takříkajíc do talíře.Dá se dokonce říci,že tam žijí jako v rodině...zkrátka každý ví o všem...co se jen šustne...

Žánr: Drama, Rodinný, Komedie, Thriller
Režie: Lee Shallat Chemel
Hrají a postavy: Lauren Grahamová (Lorelai Gilmore), Alexis Bledelová (Rory Gilmore), Scott Patterson (Luke Danes), Melissa McCarthyová (Sookie St. James), Keiko Agenaová (Lane Kim), Yanic Truesdale (Michel Gerard)
Scénář: David Babcock, Jennie Snyder, Amy Sherman
Země: USA
Rok výroby: 2007
Hodnocení: 80 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko