Sledovat seriál CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 121 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1530 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas
  Sledovat CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas online
Žánr:
Krimi, Drama, Mysteriózní, Thriller, Akční
Režie:
Kenneth Fink
Hrají a postavy:
William Petersen (Gil Grissom), Marg Helgenbergerová (Catherine Willows), Gary Dourdan (Warrick Brown), George Eads (Nick Stokes), Jorja Foxová (Sara Sidle), Eric Szmanda (Greg Sanders)
Země:
USA, Kanada
Rok výroby:
2005
Popis:
Základ vyšetřování je kladen na perfektním vyšetření místa činu a náročné vědecké analýze nalezených důkazů.

CSI Crime Scene Investigation to je název jednotky vyšetřovatelů z kriminalistické divize policie v Las Vegas, která řeší vraždy především na základě perfektního vyšetření místa zločinu a náročné vědecké analýzy nalezených důkazů. Hlavní hvězdou seriálu je William L. Petersen, představitel ústřední postavy vyšetřovatele a šéfa jednotky CSI Gila Grissoma.
Hodnocení:
77 %
Sledujte na:
Puls 2 Puls 2 Archív a všechna videa pořadů televize Puls 2 online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski