Sledovat seriál CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 103 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1146 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online krimi, drama, mysteriózní, thriller, akční CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas na Puls 2!
  Sledovat CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas online
Žánr:
krimi, drama, mysteriózní, thriller, akční
Režie:
Brad Tanenbaum
Hrají a postavy:
Ted Danson (D.B. Russell), Elisabeth Shueová (Julie Finlay), George Eads (Nick Stokes), Jorja Foxová (Sara Sidle), Eric Szmanda (Greg Sanders), Robert David Hall (Dr. Al Robbins)
Země:
USA, Kanada
Rok výroby:
2007-2013
Popis:
Základ vyšetřování je kladen na perfektním vyšetření místa činu a náročné vědecké analýze nalezených důkazů.

CSI Crime Scene Investigation to je název jednotky vyšetřovatelů z kriminalistické divize policie v Las Vegas, která řeší vraždy především na základě perfektního vyšetření místa zločinu a náročné vědecké analýzy nalezených důkazů. Hlavní hvězdou seriálu je William L. Petersen, představitel ústřední postavy vyšetřovatele a šéfa jednotky CSI Gila Grissoma.
Hodnocení:
77 %
Sledujte na:
Puls 2 Puls 2 Archív a všechna videa pořadů televize Puls 2 online

Seznam epizod

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski