Sledovat seriál CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1410 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas
  Trailer k pořadu CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas   Sledovat CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas online
Žánr:
Krimi, Drama, Mysteriózní, Thriller, Akční
Režie:
Louis Shaw Milito
Hrají a postavy:
Ted Danson (D.B. Russell), Jorja Foxová (Sara Sidle), Eric Szmanda (Greg Sanders), Robert David Hall (Al Robbins), Wallace Langham (David Hodges), David Berman (David Phillips)
Scénář:
Anthony E. Zuiker
Země:
USA, Kanada
Rok výroby:
2015
Popis:
Základ vyšetřování je kladen na perfektním vyšetření místa činu a náročné vědecké analýze nalezených důkazů.

CSI Crime Scene Investigation to je název jednotky vyšetřovatelů z kriminalistické divize policie v Las Vegas, která řeší vraždy především na základě perfektního vyšetření místa zločinu a náročné vědecké analýzy nalezených důkazů. Hlavní hvězdou seriálu je William L. Petersen, představitel ústřední postavy vyšetřovatele a šéfa jednotky CSI Gila Grissoma.
Hodnocení:
77 %
Sledujte na:
Puls 2 Puls 2 Archív a všechna videa pořadů televize Puls 2 online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko