Sledovat seriál
Strážce spravedlnosti
online

Seriál Strážce spravedlnosti
Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Strážce spravedlnosti online nebo jich sledujte několik za sebou! Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 133 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1 438 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 199 Kč na měsíc!

Informace o seriálu

Některé hranice se nemají nikdy překračovat.
Elijah Kane vede tajnou policejní jednotku, která působí v okolí Seattlu. Společně se svou zástupkyní Juliet a dalšími třemi členy týmu - Masonem, Sarah a Radnerem se Elijah vydává do severozápadní části Spojených států, aby se střetl se zločinem všeho druhu. Tým jde po krku jak bežným pouličním gangům, tak i seriovým vrahům. Zkrátka bojují s jakoukoliv kriminální aktivitou, která se v jejich okolí objeví. Cíl je jasný - dostat zločince do rukou spravedlnosti.

Hrají a postavy: Steven Seagal (Elijah Kane), Sarah Lindová (Sarah), William 'Big Sleeps' Stewart (Andre Mason), Meghan Oryová (Julie), Warren Christie (Radner), Adrian Hough (šerif Graves)
Země: Kanada, USA
Rok výroby: 2012
Hodnocení: 46 %
Vysíláno na: JOJ Cinema

Seznam epizod

Série 2:
(11) The Cut-Out Man - sledovat
(13) The Shot - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko