Sledovat seriál Strážce spravedlnosti online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Strážce spravedlnosti online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1394 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Strážce spravedlnosti
  Sledovat Strážce spravedlnosti online
Žánr:
Akční, Drama, Krimi, Thriller
Režie:
Keoni Waxman
Hrají a postavy:
Steven Seagal (Elijah Kane), Meghan Oryová (Julie), Kyle Cassie (Brad Gates), Warren Christie (Radner), Lauro Chartrand (Shorty), William 'Big Sleeps' Stewart (Andre Mason)
Scénář:
Steven Seagal, Joe Halpin
Země:
Kanada, USA
Rok výroby:
2010-2012
Popis:
Některé hranice se nemají nikdy překračovat.

Elijah Kane vede tajnou policejní jednotku, která působí v okolí Seattlu. Společně se svou zástupkyní Juliet a dalšími třemi členy týmu - Masonem, Sarah a Radnerem se Elijah vydává do severozápadní části Spojených států, aby se střetl se zločinem všeho druhu. Tým jde po krku jak bežným pouličním gangům, tak i seriovým vrahům. Zkrátka bojují s jakoukoliv kriminální aktivitou, která se v jejich okolí objeví. Cíl je jasný - dostat zločince do rukou spravedlnosti.
Hodnocení:
48 %
Sledujte na:
JOJ Cinema JOJ Cinema Archív a všechna videa pořadů televize JOJ Cinema online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko