Sledovat film
Ztraceni v moři
online

Film Ztraceni v moři
  Trailer k filmu Ztraceni v moři Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 146 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Zkuste se vžít do role rodiče, který po deseti letech nalezne to, co mu ze života nenávratně zmizelo.
Beth je jako mnohé jiné matky - hluboce miluje své tři děti, ale někdy je zcela zahlcena starostmi, protože spojit péči o rodinu s prací úspěšné fotografky není snadné. Jednoho dne však na ni i na její nejbližší dopadne jako úder blesku tragická událost. Tříletý syn Ben zmizí na ulici beze stopy. Jak plynou dny a chlapeček není k nalezení, propadá se Beth stále hlouběji do svého zoufalství. Pocit viny a neutěšitelný smutek ji vzdaluje manželovi, staršímu synovi i dceři. Trvá dlouho, než se rodině podaří znovu navázat zpřetrhané pouto vzájemných vztahů. A pak, po devíti letech, zaklepe na dveře hoch ve věku ztraceného Bena. Je to náhoda nebo by to mohl být on?

Žánr: Drama
Režie: Ulu Grosbard
Hrají a postavy: Michelle Pfeifferová (Beth Cappadoraová), Treat Williams (Pat Cappadora), Whoopi Goldbergová (Candy Blissová), Jonathan Jackson (Vincent Cappadora - věk 16 let), Cory Buck (Vincent Cappadora - věk 7 let), Ryan Merriman (Sam Karras)
Země: USA
Rok výroby: 1998
Hodnocení: 64 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova Cinema 5.10.2022 10:25
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська