Film
Tajný život včel

Film Tajný život včel
  Trailer  k filmu Tajný život včel
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Dospívající Lily se na útěku před násilnickým otcem ocitne u tří sester, které chovají včely a stráží jedno důležité tajemství.
1964, Jižní Karolína. Čtrnáctiletá Lily Owensová ve snaze uniknout otcovu týrání a všudypřítomnému rasismu uteče se svou afroamerickou chůvou a jedinou přítelkyní Rosaleen z domova. V městečku Tiburon jí poskytnou přístřeší tři místní excentrické včelařky, sestry Boatwrightovy. V jejich domě, naplněném láskou, nadějí a spiritualitou, nachází Lily otevřenou náruč, možnost dospět v ženu bez společenských předsudků a perzekucí, a dokonce i odpovědi na otázky, které si kladla o tragické smrti své matky.

Originální název:

The Secret Life of Bees

Žánr: Drama
Hrají a postavy: Dakota Fanningová (Lily Owensová), Queen Latifahová (August Boatwrightová), Jennifer Hudsonová (Rosaleen Daiseová), Alicia Keys (June Boatwrightová), Sophie Okonedová (May Boatwrightová), Paul Bettany (T. Ray Owens)
Země: USA
Rok výroby: 2008
Hodnocení: 78 %
Vysíláno na: ČT2
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina