Sledovat film Zoufalci online

Přehrajte si film Zoufalci online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1484 filmů a 120 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Zoufalci
  Trailer k filmu Zoufalci   Sledovat Zoufalci online
Žánr:
Drama, Komedie
Režie:
Jitka Rudolfová
Hrají a postavy:
Simona Babčáková (Dagmara), Zuzana Onufráková (Silvie), Vaclav Neuzil, Václav Neužil (Radim), Pavlína Štorková (Linda), Jakub Žáček (Otakar)
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2009
Popis:
Jak být spokojený a přitom nebýt sám?

Pozoruhodné herecké výkony v čele se Simonou Babčákovou v realistické komedii o šestici bilancujících třicátníků. Kdysi spolu studovali a postupně se všichni přestěhovali z Jablonce do Prahy. Po společném setkání na večírku ve svém rodném městě je jim jedno jasné - vědí, co v životě nechtějí, ale zároveň ještě nepřišli na to, co by chtěli. Zatímco první z nich se snaží urputně otěhotnět, druhá pije o něco víc, než je "společensky" přijatelné, třetí zjišťuje, že žije v manželství s neškodným tyranem. O nic lépe na tom není ani trojice mladých mužů - jeden studuje devátým rokem vysokou školu a jeho přítelkyně ho podvádí se svým bývalým, další čeká na příležitost, jak sdělit matce, že je gay, a třetí neváhá konzultovat své trable s psychiatrem. Na řadu tak přichází dávný nápad - společný život na statku, po kterém kdysi všichni tak toužili. Vyjde jim tenhle nový pokus o štěstí?
Hodnocení:
61 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 120 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko