Sledovat film Divoké včely online

Přehrajte si film Divoké včely HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, komedie Divoké včely na ČT2!
  Trailer k filmu Divoké včely   Sledovat Divoké včely online
Žánr:
drama, komedie
Režie:
Bohdan Sláma
Hrají a postavy:
Zdeněk Raušer (Kája), Tatiana Vilhelmová (Božka), Marek Daniel (Petr), Miloš Černoušek (Tata), Eva Tauchenová (Babi), Pavel Liška (Laďa)
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2001
Popis:
Dáme po zelené, svět nám zrůžoví... Na chvíli.

Barevný širokoúhlý film je hořkosladkým příběhem o citové izolaci mladých lidí v uzavřeném světě vesnice kdesi na severu Moravy. V kraji bývalých Sudet našli před lety nový domov lidé rozličného původu a ze všech koutů republiky. Dnes je spojuje chudoba, nedostatek práce, pocit, že je těžké dostát nárokům současného světa, izolovanost, citelně chybějící tradice i víra v cokoli, hlavně ve vlastní schopnost vymanit se osudu - ale současně velice drsný humor a chuť žít, pít a radovat se - za všech okolností.
Hodnocení:
70 %
Sledujte na:
ČT2 ČT2 Archív a všechna videa pořadů televize ČT2 online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski