Film Divoké včely

Sledovat film
Divoké včely
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 132 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Dáme po zelené, svět nám zrůžoví... Na chvíli.
Barevný širokoúhlý film je hořkosladkým příběhem o citové izolaci mladých lidí v uzavřeném světě vesnice kdesi na severu Moravy. V kraji bývalých Sudet našli před lety nový domov lidé rozličného původu a ze všech koutů republiky. Dnes je spojuje chudoba, nedostatek práce, pocit, že je těžké dostát nárokům současného světa, izolovanost, citelně chybějící tradice i víra v cokoli, hlavně ve vlastní schopnost vymanit se osudu - ale současně velice drsný humor a chuť žít, pít a radovat se - za všech okolností.

Žánr: Drama, Komedie
Režie: Bohdan Sláma
Hrají a postavy: Zdeněk Raušer (Kája), Tatiana Vilhelmová (Božka), Marek Daniel (Petr), Miloš Černoušek (Tata), Eva Tauchenová (Babi), Pavel Liška (Laďa)
Scénář: Bohdan Sláma
Země: Česká republika
Rok výroby: 2001
Hodnocení: 70 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko