Sledovat film
Hancock
online

Film Hancock
  Trailer k filmu Hancock Trailer
Přehrajte si film Hancock online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1 278 filmů a 132 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Existují hrdinové ... existují super hrdinové... a pak je tu Hancock.
S velkými schopnostmi přichází i velká zodpovědnost - to vědí všichni - všichni až na Hancocka. Je popudlivý, konfliktní, sarkastický a nepochopený a jeho dobře míněné hrdinské skutky by měly splnit účel a zachránit nespočet životů, ale vždycky to vypadá, že místo toho zanechává za sebou spoušť. Veřejnost má toho všeho konečně dost - dobří obyvatelé Los Angeles jsou vděčni za svého místního hrdinu, ale rádi by věděli, co kdy komu udělali, že si tohohle chlapíka zasloužili. Hancock není typem člověka, kterého zajímá, co si o něm ostatní lidé myslí - do dne, kdy zachrání život Raye Embreyho, který pracuje jako PR executive (osoba zodpovědná za styk s veřejností) a kdy začíná cynický super hrdina zjišťovat, že nakonec má přece jen svou zranitelnou stránku. To, aby to pochopil, bude pro Hancocka největší výzvou, jaké dosud čelil - a úkolem, který se může zdát nemožným, protože Rayova žena Mary ho pokládá za ztracený případ.

Žánr: Drama, Akční, Fantasy
Režie: Peter Berg
Hrají a postavy: Will Smith (Michel), Charlize Theronová (reportérka v helikoptéře), Jason Bateman (policejní seržant), Jae Head (Aaron Embrey), Eddie Marsan (Red), Lauren Hillová (bíle oblečená doktorka)
Země: USA
Rok výroby: 2008
Hodnocení: 79 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko