Sledovat film
Zlatý podraz
online

Film Zlatý podraz
  Trailer k filmu Zlatý podraz Trailer
Přehrajte si film Zlatý podraz HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 398 filmů a 153 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Příběh o vášnivé lásce, basketbalu a životě ve stínu politiky
Příběh o vášnivé lásce, basketbalu a životě ve stínu politiky. Film začíná v roce 1938. Hlavní linii snímku tvoří osudová láska mladého právníka a sportovce Franty k tanečnici Michelle, s kterou se seznámí na poválečném Mistrovství Evropy v basketbalu v Ženevě. Michelle je osudem pronásledovaná dívka, která prchla z vlasti před Stalinem i Hitlerem. Jejich příběh, který kromě politiky ovlivní i dva protikladní jedinci trenér Valenta a funkcionář Hrabal, vrcholí v roce 1951, kdy Evropu už na mnoho let rozdělila železná opona.

Žánr: Drama, Romantický, Sport
Režie: Radim Špaček
Hrají a postavy: Filip Březina (Franta Prokes), Zdenek Piskula (Honza Sedlák), Patrycja Volny (Michelle), Patricia Volny (Clint Duran), Jan Mansfeld (Ivan Karásek), Jiri Roskot (Jelen)
Rok výroby: 2018
Hodnocení: 54 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT1 2.5.2023 21:31
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська