Sledovat film
Rivalové
online

Film Rivalové
  Trailer k filmu Rivalové Trailer
Přehrajte si film Rivalové HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 449 filmů a 151 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Čím blíž jste smrti, tím víc se cítíte naživu. Jedině tak lze závodit s formulí 1.
Závratná rychlost, adrenalin proudící v žilách, krásné dívky a nezkrotná touha po vítězství. Závody Formule 1 jsou místem, kde jediná chyba může znamenat smrt. Na těchto okruzích spolu soupeří dva odvěcí rivalové. James Hunt je neřízená střela, neodolatelný playboy a brilantní řidič. Niki Lauda je dokonalý profesionál, vždy precizní a disciplinovaný. Film Rivalové vypráví skutečný příběh dvou pilotů, kteří jsou soky nejen na okruzích, ale také ve skutečném životě. Přestože jsou soupeři, jsou také jeden pro druhého inspirací. Přes jejich rozdílnost je v životě pojí zvláštní přátelství. Ale rivalita je žene ke stále riskantnějším výkonům. Titul mistra světa může získat jen jeden.

Originální název:

Rush

Režie: Ron Howard
Hrají a postavy: Chris Hemsworth (James Hunt), Daniel Brühl (Niki Lauda), Olivia Wildeová (Suzy Millerová), Alexandra Maria Laraová (Marlene Laudaová), Pierfrancesco Favino (Clay Regazzoni), David Calder (Louis Stanley)
Scénář: Peter Morgan
Rok výroby: 2013
Hodnocení: 81 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi JOJ Cinema 24.9.2023 11:05
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська