Sledovat film Rivalové online

Přehrajte si film Rivalové online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1053 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie, sport Rivalové na !
  Trailer k filmu Rivalové   Sledovat Rivalové online
Žánr:
komedie, sport
Režie:
Dennis Dugan
Hrají a postavy:
Adam Sandler (Happy Gilmore), Christopher McDonald (Shooter McGavin), Julie Bowenová (Virginia Venit), Frances Bayová (babička), Allen Covert (Otto), Robert Smigel (IRS Agent)
Země:
USA
Rok výroby:
1996
Popis:
Neúspěšný hokejista úspěšným golfistou v americké komedii o tom, jak zachránit babičku a dojít ke štěstí.

Z tělesně postiženého Happyho Gilmorea by se pravděpodobně stal nejlepší hokejista na světě - jenom kdyby mohl bruslit. Údery má však v každém případě senzační. A protože je může využít i v jiných sportech, přijme Happy nabídku trenéra golfu. Většině členů ctihodného klubu je bohémský Happy trnem v oku, ale vzhledem k jeho mistrovským schopnostem jej akceptují. Brzy nato se Happy stává oficiálním účastníkem profesionálního golfového turnaje. Žárlivý bývalý šampion McGavin se snaží, aby byl Happy diskvalifikován, což se nepodaří, ale Happy naopak dokáže tuto kdysi tak elitní sportovní událost změnit v hromadný happening...
Hodnocení:
69 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski