Sledovat film
Baba z ledu
online

Film Baba z ledu
  Trailer  k filmu Baba z ledu
Přehrajte si film Baba z ledu HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 317 filmů a 153 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Nikdy není pozdě proměnit svůj život, porušit zavedenou rutinu a najít lásku i vlastní sebevědomí. Třeba ve vodách ledové Vltavy.
Po setkání s otužilcem Broňou začíná ovdovělá Hana pozvolna měnit svůj stereotypní život, který se doposud točil výhradně kolem jejích synů, snach a vnoučat. Zatímco šedesátnice Hana prožívá love story, tradiční víkendové obědy v rodinné vile ztrácejí na idyličnosti a postupně vyplouvá na povrch, že každý z hrdinů má nějaké tajemství. Haniným nečekaným spojencem se stává vnuk Ivánek, který si zamiloval nejen svérázného Broňu, ale i jeho slepici Adélu a otužileckou komunitu na břehu Vltavy. Příběh rozkrývající nelehké vztahy mezi třemi generacemi přináší naději, že život lze vzít do vlastních rukou v jakémkoli věku.

Originální název:

Bába z ledu

Režie: Bohdan Sláma
Hrají a postavy: Zuzana Kronerová (Hana), Pavel Nový (Broňa), Daniel Vízek (Ivánek), Václav Neužil (Ivan), Marek Daniel (Petr), Tatiana Vilhelmová (Kateřina)
Scénář: Bohdan Sláma
Rok výroby: 2017
Hodnocení: 68 %
Vysíláno na: Filmbox Stars HBO

Seznam epizod

Baba z ledu 1.1.2000 - sledovat
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina