Sledovat film
Učiteľka
online

Film Učiteľka
  Trailer k filmu Učiteľka Trailer
Přehrajte si film Učiteľka HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 503 filmů a 144 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

V jedné předměstské základní škole se schází ředitelka s rodiči dětí jedné z tříd. Schůzka probíhá v konspirativní atmosféře. ředitelka společně s rodiči, hledá způsob, jak se zbavit učitelky, která je všechny ohrožuje. Učitelka je bezdětná vdova po vysokém armádním důstojníkovi. Z průběhu rodičovské schůzky vyplyne, jakým způsobem si učitelka podrobuje rodiny svých žáků. Zjistí si, kde pracují jejich rodiče a jak by jí mohli být užiteční. Pokud však někdo z rodičů odmítne „výpomoc“ u soudružky učitelky, může si být jistý, že na to doplatí.

Žánr: Drama
Režie: Jan Hřebejk
Hrají a postavy: Lukáš Pelč (Constable), Éva Bandor (Constable), Peter Bebjak (Constable), Monika Certezni (Constable), Tamara Fischer (Constable), Ina Gogálová (Constable)
Scénář: Petr Jarchovský
Rok výroby: 2016
Hodnocení: 72 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi STV1 17.11.2022 20:30
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська