Sledovat film
Zimní příběh
online

Film Zimní příběh
  Trailer k filmu Zimní příběh Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 143 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Není to opravdový příběh. Je to příběh lásky.
"Zimní příběh" se odehrává v mytickém New Yorku v časovém rozpětí delším než jedno století, je to film o zázracích, prolínajících se osudech a odvěkém střetu dobra a zla. Peter Lake je protřelý zloděj, kterého by nikdy ani nenapadlo, že mu ukradne srdce krásná Beverly Penn. Ale jejich láska je prokletá. Ona trpí smrtelnou formou souchotin a Peterovi předpověděl mnohem krutější smrt jeho bývalý učitel, ďábelský Pearly Soames. Peter se zoufale snaží zachránit svou jedinou opravdovou lásku, bojuje o čas a proti silám temnot, a to i když Pearly dělá vše, co je v jeho silách, aby ho porazil - vítěz bere vše a poražený bude zatracen. Peterovi může pomoci už jen zázrak a pouze čas ukáže, jestli se stane.

Režie: Akiva Goldsman
Hrají a postavy: Colin Farrell (Peter Lake), Matthew Bomer (mladý muž), Lucy Griffiths (mladá žena), Michael Patrick Crane (Ellis Isle doktor), Brian Hutchison (Ellis Isle Official), Kevin Corrigan (Romeo Tan)
Scénář: Akiva Goldsman
Země: USA
Rok výroby: 2014
Hodnocení: 62 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova Cinema 24.8.2022 05:25
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko