Film Země zapomnění

Sledovat film
Země zapomnění
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Před 25 lety byl život v Černobylu nádherný.
V den výbuchu jaderné elektrárny, 26. dubna 1986, chtějí Anya a Piotr v nedalekém městečku zpečetit svou lásku uzavřením manželství. Těsně po havárii je Piotr povolán, aby s ostatními v elektrárně pomáhal uhasit obrovský oheň. Nikdy se však již k Anyi nevrátí. Lidé a jejich životy jsou už navždy zasažení silným zářením a ani po deseti letech se jeho následky nepřestaly projevovat. Existuje pro ně ještě naděje na nový život?

Žánr: Drama
Režie: Michale Boganim
Hrají a postavy: Olga Kurylenková (Anya), Andrzej Chyra (Alexei), Ilya Iosifov (šestnáctiletá Valery), Sergei Strelnikov (Dmitri), Vyacheslav Slanko (Nikolay), Nicolas Wanczycki (Patrick)
Scénář: Michale Boganim, Antoine Lacomblez, Anne Weil
Země: Francie, Ukrajina, Polsko, Německo
Rok výroby: 2011
Hodnocení: 63 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko