Sledovat film Začít znovu online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Začít znovu
  Trailer k filmu Začít znovu   Sledovat 1536 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama
Režie:
Mia Hansen-Loveová
Hrají a postavy:
Isabelle Huppertová (Nathalie Chazeaux), André Marcon (Heinz), Roman Kolinka (Fabien), Edith Scobová (Yvette, la mére), Sarah Lepicard (Chloe), Solal Forte (Johann)
Scénář:
Mia Hansen-Loveová
Země:
Francie, Německo
Rok výroby:
2016
Popis:
Samotná. Svobodná.

Nathalie je profesorkou filozofie v jednom pařížském lyceu. Svou práci miluje a snaží se studentům především předat zálibu v myšlení. Jako vdaná matka dvou dětí dělí svůj čas mezi rodinu, bývalé žáky a svou značně majetnickou matku. Jednoho dne jí manžel oznámí, že odchází k jiné ženě. Nathalie získává novou svobodu a přebuduje svůj život od základů.
Hodnocení:
69 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko