Sledovat film Zimní spánek online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 122 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Zimní spánek
  Trailer k filmu Zimní spánek   Sledovat 1469 filmů a 122 stanic bez závazků
Žánr:
Drama
Režie:
Nuri Bilge Ceylan
Hrají a postavy:
Haluk Bilginer (Aydin), Melisa Sözen (Nihal), Serhat Mustafa Kilic (Hamdi), Demet Akbagová (Necla), Ayberk Pekcan (Hidayet), Serhat Kilic (Hamdi)
Země:
Turecko, Francie, Německo
Rok výroby:
2014
Popis:
Pod vrstvami chladného sněhu hoří plameny lidských emocí.

Aydin, bývalý herec, vlastní v centrální Anatolii malý hotel, kde žije se svou výrazně mladší ženou Nihal a sestrou Necla, která se právě zotavuje z nedávného rozvodu. Turistická sezóna pomalu končí a okolní krajina se začíná zahalovat do bílých sněhových závojů. Hotel se v tomto období stává úkrytem, ale i místem, ze kterého není úniku a který otevírá staré rány a podněcuje vzájemnou nevraživost jeho obyvatel.
Hodnocení:
81 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 122 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko