Sledovat film
Černá vdova
online

Film Černá vdova
  Trailer k filmu Černá vdova Trailer
Přehrajte si film Černá vdova HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1 293 filmů a 131 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Skutečně znáš toho, koho miluješ?
Amin Jaafari je izraelsko-palestinský chirurg, plně zapojený do Tel Avivské společnosti. Má milující ženu, slibnou kariéru a bezpočet židovských přátel. Jednoho dne však sebevražedná bomba zanechá v restauraci 19 mrtvých a izraelská policie ho informuje, že jeho žena - která při explozi také zahynula - byla onou atentátnicí. Amin kategoricky odmítá jejich obvinění, ale jeho přesvědčení je otřeseno, když obdrží posrtný dopis od Sihemy, která v něm potvrzuje svoji roli v onom masakru. Otřesen tímto odhalením a odhodlaný pochopit, jak mohl přehlédnout jakékoliv náznaky jejích vražedných záměrů. Amin opouští bezpečí své adoptivní země a vstupuje do palestinských teritorií, aby se dostal blíže k fanatikům, kteří jeho ženu, dle jeho mínění, zmanipulovali. Jakmile tam je, noří se čím dál tím více do nebezpečných míst, kde není vítán, nepřemýšlející o bezpečí, během svého hledání pravdy. Ale na konci cesty je Amin donucen se postavit čelem mnohem hlubší a děsivější pravdě, než očekával - jeho neschopnost vidět svoji ženu jako skutečnou osobu a neschopnost pochopit svět, který ji stvořil.

Žánr: Drama
Režie: Ziad Doueiri
Hrají a postavy: Ali Suliman (Amin Jaafari), Uri Gavriel (kapitán Moshe), Raymonde Amsalemová (Siham Jaafariová), Karim Salah (Adel), Nathalie Rozanes (Nurse Lea), Abdallah El Akal (dítě ulice)
Rok výroby: 2012
Hodnocení: 71 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Film Europe 18.5.2022 09:25
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko