Sledovat film Černá vdova online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 122 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Černá vdova
  Trailer k filmu Černá vdova   Sledovat 1479 filmů a 122 stanic bez závazků
Žánr:
Drama
Režie:
Ziad Doueiri
Hrají a postavy:
Ali Suliman (Amin Jaafari), Uri Gavriel (kapitán Moshe), Raymonde Amsalemová (Siham Jaafariová), Karim Salah (Adel), Nathalie Rozanes (Nurse Lea), Abdallah El Akal (dítě ulice)
Země:
Libanon, Francie, Belgie
Rok výroby:
2012
Popis:
Skutečně znáš toho, koho miluješ?

Amin Jaafari je izraelsko-palestinský chirurg, plně zapojený do Tel Avivské společnosti. Má milující ženu, slibnou kariéru a bezpočet židovských přátel. Jednoho dne však sebevražedná bomba zanechá v restauraci 19 mrtvých a izraelská policie ho informuje, že jeho žena - která při explozi také zahynula - byla onou atentátnicí. Amin kategoricky odmítá jejich obvinění, ale jeho přesvědčení je otřeseno, když obdrží posrtný dopis od Sihemy, která v něm potvrzuje svoji roli v onom masakru. Otřesen tímto odhalením a odhodlaný pochopit, jak mohl přehlédnout jakékoliv náznaky jejích vražedných záměrů. Amin opouští bezpečí své adoptivní země a vstupuje do palestinských teritorií, aby se dostal blíže k fanatikům, kteří jeho ženu, dle jeho mínění, zmanipulovali. Jakmile tam je, noří se čím dál tím více do nebezpečných míst, kde není vítán, nepřemýšlející o bezpečí, během svého hledání pravdy. Ale na konci cesty je Amin donucen se postavit čelem mnohem hlubší a děsivější pravdě, než očekával - jeho neschopnost vidět svoji ženu jako skutečnou osobu a neschopnost pochopit svět, který ji stvořil.
Hodnocení:
71 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 122 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko