Sledovat film
Dva dny, jedna noc
online

Film Dva dny, jedna noc
  Trailer k filmu Dva dny, jedna noc Trailer
Přehrajte si film Dva dny, jedna noc HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 455 filmů a 151 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Mimořádně lidský a silný příběh z rukou mistrů filmového plátna.
Sandra pracuje v místní solární elektrárně a právě se zotavuje z depresí, které byly důvodem její časté absence v práci. Vedení společnosti nemá zájem o takovéto zaměstnance, avšak nechce vystupovat ve zlém světle. Finální rozhodnutí o Sandřině osudu tak nechává na jejích kolezích, kteří mají určit, zda Sandra o práci přijde anebo ne. Pokud ano, budou si moci ponechat své roční bonusy ve výši 1000 eur, a pokud ne, tak o ně přijdou. Sandra se však nevzdává a během dvou dnů a jedné noci se ze všech sil snaží přesvědčit kolegy, aby se rozhodli v její prospěch. Sandřina prosba je jednoduchá: "Nelitujte mě! Jen se zkuste vžít do mé situace."

Originální název:

Two Days, One Night

Žánr: Drama
Hrají a postavy: Marion Cotillardová (Sandra), Fabrizio Rongione (Manu), Catherine Saléeová (Juliette), Batiste Sornin (M. Dumont), Pili Groyne (Estelle), Simon Caudry (Maxime)
Rok výroby: 2014
Hodnocení: 73 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Film Europe 24.9.2023 12:10
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська