Sledovat film Zelňačka online

Přehrajte si film Zelňačka online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1288 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Zelňačka
  Trailer k filmu Zelňačka   Sledovat Zelňačka online
Žánr:
Komedie, Science Fiction
Režie:
Jean Girault
Hrají a postavy:
Louis de Funes (Claude Ratinier), Jean Carmet (Francis Chérasse), Jacques Villeret, Claude Gensacová (Amelie Poulangeardová), Henri Génes, Marco Perrin
Země:
Francie
Rok výroby:
1981
Popis:
Francouzská komedie o setkání svou prostých vesničanů se zvídavým návštěvníkem z jiné planety.

Claude Ratinier a Francis Charesse, dva francouzští rolníci, žijí v oblasti zvané Le Bourbonnais šťastně svůj poklidný venkovský život, který nade vše milují, a který si zpříjemňují nejen červeným vínem jiskřivé chuti. Jedné noci však na pozemku jednoho z nich přistane létající talíř z planety Oxo a to zcela rozvrátí jejich klid. Mírumilovný mimozemšťan se totiž po důkladné prohlídce života pozemšťanů, která se pochopitelně neobejde bez poněkud komických nehod a omylů, zamiluje do jejich výtečné zelňačky a je za ni ochoten splnit jakékoli přání.
Hodnocení:
65 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski