Film
Jak vykrást banku

Film Jak vykrást banku
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: Jak vykrást banku

Jde jen o to, vzít se své peníze zpět. Louis de Funes jako poctivý obchodník, který se sice nechal napálit, ale.
Louis de Funès jako Victor Garnier, obchodník a prodavač ve vlastní prodejně s loveckými potřebami, investuje celý rodinný majetek do akcií dolů v Africe, na doporučení svého bankéře. Když jsou africké doly zestátněny, přijde o všechny své vložené úspory. Jednoho dne se rozhodne, že si své vložené peníze vezme zpět. Jeho dům naštěstí sousedí s bankou a tak se s celou svojí rodinou začne postupně do banky přes svůj sklep prokopávat.

Originální název:

Faites sauter la banque!

Žánr: Komedie, Krimi
Režie: Jean Girault
Hrají a postavy: Louis de Funes (Victor Garnier), Yvonne Clechová (Eliane Garnierová), Jean-Pierre Marielle (André Durand-Mareuil), Anne Doat (Isabelle Garnierová), Georges Wilson (agent na kole/ policista), Jean Valmont (Philippe Brecy)
Země: Francie
Rok výroby: 1964
Hodnocení: 67 %
Vysíláno na: ČT2
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina