Sledovat film Vetřelec: Vzkříšení online

Přehrajte si film Vetřelec: Vzkříšení online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, horor, science fiction, thriller Vetřelec: Vzkříšení na !
  Trailer k filmu Vetřelec: Vzkříšení   Sledovat Vetřelec: Vzkříšení online
Žánr:
akční, horor, science fiction, thriller
Režie:
Jean-Pierre Jeunet
Hrají a postavy:
Sigourney Weaverová (Ellen Ripleyová), Winona Ryderová (Annalee Callová), Dominique Pinon (Vriess), Ron Perlman (Johner), Gary Dourdan (Christie), Michael Wincott (Frank Elgyn)
Země:
USA
Rok výroby:
1997
Popis:
Ellen Riplyová je už 200 let po smrti, ale vědci ve službách vojenské organizace se rozhodli, že ji ze starých krevních vzorků znovu sestaví. Biologický materiál však není úplně čistý, a tak je výsledkem klonování žena, která má sice lidskou podobu, ale vetřelčí náturu. Černé nehty na rukou, červenou kyselinu místo krve, nadpozemskou sílu a šestý smysl, každý ví kde se příslušníci jejího druhu nacházejí a co mají za lubem. Proto až moc dobře ví, že Vetřelci v útrobách kosmické lodi připravují lidem strašnou pomstu. Na kterou stranu se legendární bojovnice tentokrát přidá?
Hodnocení:
64 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski