Sledovat film Temný anděl online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Film Temný anděl
  Trailer k filmu Temný anděl   Sledovat 1434 filmů a 125 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Horor, Krimi, Science Fiction, Thriller
Režie:
Craig R. Baxley
Hrají a postavy:
Dolph Lundgren (Det. Jack Caine), Brian Benben (Special Agent Arwood 'Larry' Smith), Betsy Brantleyová (Diane Pallone), Matthias Hues (Bad Alien - Talec), Jay Bilas (Good Alien - Azeck), Jim Haynie (Captain Malone)
Scénář:
Jonathan Tydor, David Koepp
Země:
USA
Rok výroby:
1990
Popis:
Pozemský polda Dolph Lundgren musí dopadnout nebezpečného mimozemského vraha, aby zachránil svět.

Smrtící mimozemský DJ a drogový dealer v jedné osobě přichází na Zemi doplnit zásoby exkluzívního intergalaktického "matroše". Způsob rafinování drogy z mozků lidských obětí ale přitáhne pozornost drsného protinarkotického detektiva Jacka Cainea, který v něm zavětří střet zájmů a po zralé úvaze se rozhodne rozšířit pole své působnosti z Houstonu na celý vesmír, podle hesla "Houstone, už nemáme problém!"
Hodnocení:
62 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko